Пейнтбол з друзями

8 людей
200 куль/чол
Доступно з 10 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 30.04.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Спортивний інтерес та азарт від захоплюючого поєдинку буде зростати з кожною хвилиною! Компанія з 8 друзів розділиться на 2 команди, щоб визначити, хто виявився спритнішим та обрав виграшну тактику ведення бою. Для пейнтбольної битви використовуються спеціальні маркери з фарбою. При влучанні вони залишають на камуфляжі яскраві мітки, за кольором яких легко можна визначити, якій команді належав постріл. Провести гру реально по одному з 3 запропонованих сценаріїв або вигадати новий, абсолютно оригінальний. Локацією ж слугуватиме величезна територія заводського цеху, що має різні укриття зі складених разом шин і бетонних конструкцій.

Як все відбувається?

Гру для Щасливчика та його 7 друзів організовує пейнтбольний клуб «Патріот», який для проведення подібних битв облаштував майданчик на території колишнього заводу технологічного оснащення. Приїхавши на місце, компанії в першу чергу належить познайомитися з інструктором: він покаже, як користуватися зброєю, надасть кожному комплект захисту й запропонує 2-3 сценарії для проведення боїв на вибір. Гравці розділяться на 2 команди, після чого кожен спробує проявити себе на полі. За ходом гри буде спостерігати інструктор, він же — кваліфікований суддя.

Пейнтбол для компанії з 8 друзів

Поєдинок у реальному часі стане активним проведенням часу для компанії з 8 осіб, які попередньо будуть поділені на команди. Завдання кожного гравця — сховатися від нападу суперника й зберегти «життя» у грі. Таким чином, виграє та команда, в складі якої хоча б один учасник залишився невразливим. На полі присутній суддя, що дозволяє оперативно вирішити будь-яку суперечну ситуацію.

Цілих 200 кульок для кожного

«Патрони» для кожного учасника фіксовані — і це цілих 200 кульок! Для захоплюючого змагання такого арсеналу більш ніж достатньо. Разом із комплектом зарядів, учасники отримають маркери та повне захисне екіпірування: камуфляжну форму, спеціальні маски, рукавички, захисні жилети для жінок і дітей.

Мілітарі-бій на території заводського цеху

Колишній завод технологічноого оснащення володіє ідеальними умовами для подібного роду битв: реальні цехові приміщення з їх бетонними та арматурними конструкціями облаштували під потреби пейнтбольного майданчика. У хід пішли розмальовані автомобільні шини — з них виконали укриття, рівномірно розподіливши їх просторою територією в 2 м2. Грати на такому полі — одне задоволення!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки