101948
 

Персональний фітнес-тренер

Серія активних тренувань з персональним фітнес-коучем. Досвідчений наставник допоможе розрахувати необхідне навантаження і розробить індивідуальну програму, виходячи з рівня фізичної підготовки свого підопічного. Курс складається з 10 занять, які необхідно використати протягом року. Тривалість одного тренування — 60 хвилин. Приємним бонусом стане безлімітний місячний абонемент на відвідування тренажерного залу. детальніше...

1 люд. 10 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
10 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

Можливість досягти поставлених цілей за допомогою особистого фітнес-коуча. Курс складається з 10 зустрічей з персональним наставником. Він допоможе скласти індивідуальну програму, виходячи з побажань Щасливчика. Результат не змусить на себе чекати: у кінці курсу збільшиться витривалість, зміцніють м'язи та покращиться фізична форма. Тривалість тренування — 60 хвилин. Абонемент на заняття з інструктором діє рік з моменту першої зустрічі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у фітнес-клуб Gym Style, де познайомиться з особистим тренером. Під час першої зустрічі професіонал вислухає всі побажання підопічного, оцінить рівень фізичної підготовки та складе персональну програму. На заняттях він покаже, як правильно виконувати ті чи інші силові вправи, і навчить користуватися кардиотренажерами. За бажанням після годинного тренування Щасливчик може залишитися в залі, не обмежуючи себе у часі.

Безлімітний абонемент

Додатково до персональних занять Щасливчик отримає можливість відвідувати тренажерний зал самостійно в будь-який час. Термін дії абонемента — один місяць.

Індивідуальний план занять

На початку курсу інструктор розробить програму тренувань, акцентуючи увагу на тих чи інших частинах тіла. Такий підхід дозволить зробити роботу над собою максимально ефективною.

Здоров'я душі та тіла

Регулярні заняття спортом покращують не тільки фізичну форму, а й настрій. Вправи допомагають виробляти ендорфіни, які позбавлять тривоги і негативних відчуттів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Gym Style - Фітнес-клуб
пр-т Героїв України, 9Р Показати на мапі

1 відгук

К
Кристина
23 квітня 2018
Впечатление подарила моя подруга. Занятие прошло на одном дыхании, тренер уделял много внимания! Показал, как правильно делать упражнения и чередовать нагрузку с отдыхом. Всем рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень