Персональний фітнес-тренер

1 людина
10 занять по 60 хвилин
Доступно з 18 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

Можливість досягти поставлених цілей за допомогою особистого фітнес-коуча. Курс складається з 10 зустрічей з персональним наставником. Він допоможе скласти індивідуальну програму, виходячи з побажань Щасливчика. Результат не змусить на себе чекати: у кінці курсу збільшиться витривалість, зміцніють м'язи та покращиться фізична форма. Тривалість тренування — 60 хвилин. Абонемент на заняття з інструктором діє рік з моменту першої зустрічі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у фітнес-клуб Gym Style, де познайомиться з особистим тренером. Під час першої зустрічі професіонал вислухає всі побажання підопічного, оцінить рівень фізичної підготовки та складе персональну програму. На заняттях він покаже, як правильно виконувати ті чи інші силові вправи, і навчить користуватися кардиотренажерами. За бажанням після годинного тренування Щасливчик може залишитися в залі, не обмежуючи себе у часі.

Безлімітний абонемент

Додатково до персональних занять Щасливчик отримає можливість відвідувати тренажерний зал самостійно в будь-який час. Термін дії абонемента — один місяць.

Індивідуальний план занять

На початку курсу інструктор розробить програму тренувань, акцентуючи увагу на тих чи інших частинах тіла. Такий підхід дозволить зробити роботу над собою максимально ефективною.

Здоров'я душі та тіла

Регулярні заняття спортом покращують не тільки фізичну форму, а й настрій. Вправи допомагають виробляти ендорфіни, які позбавлять тривоги і негативних відчуттів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Кристина
23 апреля 2018
Впечатление подарила моя подруга. Занятие прошло на одном дыхании, тренер уделял много внимания! Показал, как правильно делать упражнения и чередовать нагрузку с отдыхом. Всем рекомендую!)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки