101948
 

Подаруй заняття з персональним фітнес-тренером!

Цілих 20 занять + компанія персонального тренера — ось безпрограшна формула для досягнення ефективних результатів! Досвідчений спортсмен розробить індивідуальну програму тренувань, виходячи з рівня фізичної підготовки, а також навчить основам правильного харчування. В цілому правильний підхід дозволить у найкоротші терміни поліпшити витривалість тіла та зробити фігуру більш підтягнутою. детальніше...

1 люд. 20 занять по 60 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
20 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.07.2018

Персональний фітнес-тренер — що це?

Найефективніша форма занять спортом! Це цілих 20 плідних уроків у компанії персонального тренера. Він не тільки складе індивідуальний спорт-графік, але й дасть професійні рекомендації щодо правильного харчування. Результативність тренувань не змусить на себе чекати: фігура стане більш підтягнутою, м'язи зміцніють, а загальна витривалість збільшиться!

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися з персональним тренером в одному з кращих спорткомплексів Миколаєва. Розмаїтість тренажерів у фітнес клубі «Dirom Sport» дозволяє комбінувати силові, кардіо та функціональні тренування. Під час першої зустрічі спортсмен оцінить рівень фізичної підготовки. Тренер дасть рекомендації Щасливчику й складе для нього відповідну програму занять. За бажання після тренувань із профі, можна буде затримуватися довше, щоб позайматися самостійно.

Цілих 20 занять із особистим тренером

У компанії персонального тренера належить провести цілих 20 занять. Це не тільки половина успіху в досягненні підтягнутої фігури, але й відмінна мотивація! Крім того, зі спортсменом можна буде узгодити зручний графік занять, що дозволить раціонально розподіляти особистий час.

Індивідуально розроблений спорт-графік

Свій організм не доведеться доводити до повного знесилення, щоб домогтися ефективних результатів! Досвід тренера стане кращим помічником для отримання відмінної фізичної форми. Профі допоможе розрахувати рівень необхідного навантаження та навіть надасть свої рекомендації щодо системи харчування.

Додаткові самостійні тренування

За бажання надається можливість самостійних занять. Після кожної зустрічі з інструктором можна затриматися в залі подовше, щоб потренуватися додатково.

Місце проведення враження:

Фітнес клуб DiromSport
вул. Генерала Карпенка, 12-Б/4 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень