101989
 

Подаруй післявесільну фотосесію!

Серія оригінальних тематичних знімків для молодят. Професійний фотограф зобразить перші дні закоханих у статусі чоловіка й дружини. Вони зможуть знову одягти святкове весільне вбрання й попозувати перед камерою в студії або будь-якому іншому місці на свіжому повітрі. Перед початком фотосесії стиліст попрацює над образами — нареченому освіжить зачіску, а нареченій ще й нанесе гарний макіяж. Мейкап займе близько 2-х годин, а час, що залишиться, буде присвячений самій зйомці. Протягом 3-х тижнів фахівець надасть 200 знімків у пакетній обробці, 20 з яких пройдуть глибоку ретуш, і друкований альбом з кращими кадрами. детальніше...

2 люд. 4 години Використати до 31.10.2018
2 людини
4 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Післявесільна фотосесія — що це?

Можливість знову перевтілитися на нареченого й наречену без святкової метушні та стресу. Спеціаліст в області зйомки знайде найкращі ракурси, щоб на виході пара отримала оригінальні кадри. Кращі з них фотограф помістить в альбом, а всього закохані отримають 200 тематичних знімків. Вони стануть гарним нагадуванням про найпрекрасніший день в їхньому житті. Щасливчики також зможуть самостійно обрати локацію — професійну студію з різними фонами та інвентарем або будь-яке інше місце для зйомки у форматі open air.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на заздалегідь обумовлену локацію, де зустрінуться з фахівцем студії Zoom. Попередньо стиліст протягом 2-х годин буде «чаклувати» над образами закоханих — зробить легку укладку й нанесе нареченій макіяж. Потім почнеться процес зйомки — він займе близько 2-х годин. Профі відшукає ідеальні ракурси й допоможе молодятам з позами та мімікою. Готові знімки в пакетній обробці Щасливчики отримають протягом 10 днів, а на ретуш та створення фотокниги піде до 3-х тижнів.

Без весільної суєти

Зробити по-справжньому красиві кадри під час весілля — досить складне завдання як для фотографа, так і для самої пари. У Щасливчиків буде шанс відтворити атмосферу й почуття під час оригінальної зйомки.

Макіяж та укладка

Перед початком сету стиліст попрацює над відповідними образами для молодят. Він зробить парі легку укладку й нанесе нареченій красивий макіяж.

Фотографії з обкладинки

Профі створить знімки в кращих традиціях всесвітньо відомих журналів. Він відретушує 20 кращих кадрів і помістить до спеціального альбому, який буде нагадувати закоханим про найважливіший день.

Місце проведення враження:

5 відгуків реальних людей

И
Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо фотографу и команде BODO.

А
Анастасия
6 травня 2017
Была на фотосессии, мне все очень понравилось) Фотограф оказался позитивным и добрым человеком, отлично выполняет свою работу и всегда подскажет как сделать лучше. Фотографии получились шикарные, очень красивые, качество отличное. Сразу видно что профессионал))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень