101989
 

Післявесільна фотосесія

Серія оригінальних тематичних знімків для молодят. Професійний фотограф зобразить перші дні закоханих у статусі чоловіка й дружини. Вони зможуть знову одягти святкове весільне вбрання й попозувати перед камерою в студії або будь-якому іншому місці на свіжому повітрі. Перед початком фотосесії стиліст попрацює над образами — нареченому освіжить зачіску, а нареченій ще й нанесе гарний макіяж. Мейкап займе близько 2-х годин, а час, що залишиться, буде присвячений самій зйомці. Протягом 3-х тижнів фахівець надасть 200 знімків у пакетній обробці, 20 з яких пройдуть глибоку ретуш, і друкований альбом з кращими кадрами. детальніше...

2 люд. 4 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
4 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Післявесільна фотосесія — що це?

Можливість знову перевтілитися на нареченого й наречену без святкової метушні та стресу. Спеціаліст в області зйомки знайде найкращі ракурси, щоб на виході пара отримала оригінальні кадри. Кращі з них фотограф помістить в альбом, а всього закохані отримають 200 тематичних знімків. Вони стануть гарним нагадуванням про найпрекрасніший день в їхньому житті. Щасливчики також зможуть самостійно обрати локацію — професійну студію з різними фонами та інвентарем або будь-яке інше місце для зйомки у форматі open air.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на заздалегідь обумовлену локацію, де зустрінуться з фахівцем студії Zoom. Попередньо стиліст протягом 2-х годин буде «чаклувати» над образами закоханих — зробить легку укладку й нанесе нареченій макіяж. Потім почнеться процес зйомки — він займе близько 2-х годин. Профі відшукає ідеальні ракурси й допоможе молодятам з позами та мімікою. Готові знімки в пакетній обробці Щасливчики отримають протягом 10 днів, а на ретуш та створення фотокниги піде до 3-х тижнів.

Без весільної суєти

Зробити по-справжньому красиві кадри під час весілля — досить складне завдання як для фотографа, так і для самої пари. У Щасливчиків буде шанс відтворити атмосферу й почуття під час оригінальної зйомки.

Макіяж та укладка

Перед початком сету стиліст попрацює над відповідними образами для молодят. Він зробить парі легку укладку й нанесе нареченій красивий макіяж.

Фотографії з обкладинки

Профі створить знімки в кращих традиціях всесвітньо відомих журналів. Він відретушує 20 кращих кадрів і помістить до спеціального альбому, який буде нагадувати закоханим про найважливіший день.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

И
Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень