Післявесільна фотосесія

2 людини
4 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Післявесільна фотосесія — що це?

Можливість знову перевтілитися на нареченого й наречену без святкової метушні та стресу. Спеціаліст в області зйомки знайде найкращі ракурси, щоб на виході пара отримала оригінальні кадри. Кращі з них фотограф помістить в альбом, а всього закохані отримають 200 тематичних знімків. Вони стануть гарним нагадуванням про найпрекрасніший день в їхньому житті. Щасливчики також зможуть самостійно обрати локацію — професійну студію з різними фонами та інвентарем або будь-яке інше місце для зйомки у форматі open air.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на заздалегідь обумовлену локацію, де зустрінуться з фахівцем студії Zoom. Попередньо стиліст протягом 2-х годин буде «чаклувати» над образами закоханих — зробить легку укладку й нанесе нареченій макіяж. Потім почнеться процес зйомки — він займе близько 2-х годин. Профі відшукає ідеальні ракурси й допоможе молодятам з позами та мімікою. Готові знімки в пакетній обробці Щасливчики отримають протягом 10 днів, а на ретуш та створення фотокниги піде до 3-х тижнів.

Без весільної суєти

Зробити по-справжньому красиві кадри під час весілля — досить складне завдання як для фотографа, так і для самої пари. У Щасливчиків буде шанс відтворити атмосферу й почуття під час оригінальної зйомки.

Макіяж та укладка

Перед початком сету стиліст попрацює над відповідними образами для молодят. Він зробить парі легку укладку й нанесе нареченій красивий макіяж.

Фотографії з обкладинки

Профі створить знімки в кращих традиціях всесвітньо відомих журналів. Він відретушує 20 кращих кадрів і помістить до спеціального альбому, який буде нагадувати закоханим про найважливіший день.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.