101997
 

Прогулянка на лімузині для двох

Цілих 2 години катання на 9-метровому білосніжному лімузині Chrysler Bentley Style! Розкішне авто подадуть за будь-якою зручною адресою в межах міста, після чого дверцята машини відкриються нагору, запрошуючи пару зайняти місця в розкішному салоні. Там є кутовий шкіряний диван і бар, DVD монітор, музична система, а також працює клімат-контроль. Окремо варто відзначити оформлення — неонове підсвічування створює дуже романтичну атмосферу для побачення. Кататися на лімузині належить улюбленими місцями міста, а маршрут прогулянки можна буде узгодити з досвідченим водієм. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на лімузині для двох — що це?

Романтичний автокруїз для двох закоханих вулицями рідного міста. Розкішний лімузин подадуть прямо до дому, до виходу з ресторану або ж за будь-якою зручною адресою. Маршрут двогодинної прогулянки можна буде узгодити з персональним водієм, точно так само, як і обговорити зупинки для невеликих фотосесій. Усередині салону лімузина — шкіряні меблі, неонова підсвітка, бар і романтична музика.

Як все відбувається?

Прогулянка на білосніжному 9-метровому лімузині в якості сюрпризу повністю виправдає себе. Завдяки подарунку Щасливчики відпочинуть із особливим лиском — в обіймах розташуються на шкіряному дивані та спостерігатимуть міські краєвиди з вікна лімузина. Прихопивши з собою пляшку шампанського, пара зможе відзначити приємну зустріч — келихи чекатимуть в салоні.

Білосніжний лімузин Chrysler Bentley Style

Дверцята лімузина автоматично підіймаються вгору, як крило чайки, і погляду відкривається шикарний салон авто Chrysler Bentley Style. Кутовий шкіряний диван, виконаний у білому кольорі, неонова підсвітка по контурах, бар, DVD монітор і музична система — тут усі умови для романтичного побачення. У салоні також є двозонний клімат-контроль, а скло затоноване, тобто повністю приховує салон від сторонніх поглядів.

Авто подадуть за будь-якою адресою

Шикарний лімузин подадуть за будь-якою адресою в межах міста. Авто може під'їхати прямо до під'їзду будинку, забрати пару з кафе або зупинитися на виході з офісу. Маршрут прогулянки теж легко спланувати на свій розсуд.

Цілих 2 години катання містом

Прогулянка для двох триватиме цілих 2 години! Часу буде достатньо для того, щоб поговорити про найголовніше, а може, навіть зробити відверте зізнання!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Оренда лімузинів

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень