Прогулянка на лімузині для двох

2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Прогулянка на лімузині для двох — що це?

Романтичний автокруїз для двох закоханих вулицями рідного міста. Розкішний лімузин подадуть прямо до дому, до виходу з ресторану або ж за будь-якою зручною адресою. Маршрут двогодинної прогулянки можна буде узгодити з персональним водієм, точно так само, як і обговорити зупинки для невеликих фотосесій. Усередині салону лімузина — шкіряні меблі, неонова підсвітка, бар і романтична музика.

Як все відбувається?

Прогулянка на білосніжному 9-метровому лімузині в якості сюрпризу повністю виправдає себе. Завдяки подарунку Щасливчики відпочинуть із особливим лиском — в обіймах розташуються на шкіряному дивані та спостерігатимуть міські краєвиди з вікна лімузина. Прихопивши з собою пляшку шампанського, пара зможе відзначити приємну зустріч — келихи чекатимуть в салоні.

Білосніжний лімузин Chrysler Bentley Style

Дверцята лімузина автоматично підіймаються вгору, як крило чайки, і погляду відкривається шикарний салон авто Chrysler Bentley Style. Кутовий шкіряний диван, виконаний у білому кольорі, неонова підсвітка по контурах, бар, DVD монітор і музична система — тут усі умови для романтичного побачення. У салоні також є двозонний клімат-контроль, а скло затоноване, тобто повністю приховує салон від сторонніх поглядів.

Авто подадуть за будь-якою адресою

Шикарний лімузин подадуть за будь-якою адресою в межах міста. Авто може під'їхати прямо до під'їзду будинку, забрати пару з кафе або зупинитися на виході з офісу. Маршрут прогулянки теж легко спланувати на свій розсуд.

Цілих 2 години катання містом

Прогулянка для двох триватиме цілих 2 години! Часу буде достатньо для того, щоб поговорити про найголовніше, а може, навіть зробити відверте зізнання!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.