101980
 

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР

Верхова прогулянка на свіжому повітрі по просторій території заміського клубу. Ще більше задоволення — цілих 40 хвилин катання для кожного! Для повного комфорту під час прогулянки інструктор поведе тварину на корді. Це довгий шнур, що використовується для тренування коней. З його допомогою можна задавати напрям руху, ну, а для наїзника це суттєва підмога — йому ні про що не доводиться хвилюватися. Кожному видадуть шолом і проведуть попередній інструктаж. детальніше...

2 люд. 40 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
40 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Конячка, навчена ходити під сідлом, чекає на своїх гостей! Спокійний норов, блискуча грива і найдобріші очі — це все про неї. Втім, краще не загадувати і мерщій особисто знайомитися з твариною. Кінь прокотить кожного по території просторого заміського комплексу, а задоволення пара розділить порівну — по черзі.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають заміський комплекс «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут вони зустрінуться з персональним інструктором, майстром спорту з верхової їзди, і дізнаються багато цікавого про утримання та виховання жеребців. Кінний клуб має на своєму утриманні 17 породистих тварин. Всі ці конячки благородного походження, а одна з них, підібрана спеціально для Щасливчиків, — складе компанію на прогулянці по території комплексу. Кататися доведеться по черзі, кожен по 40 хвилин.

Цілих 40 хвилин катання для кожного!

Попереду чекає прогулянка верхи у форматі «лонгер» — це цілих 40 хвилин катання верхи для кажого. Час відведено на те, щоб гості кінного клубу в повній мірі насолодилися незвичайним дозвіллям.

Інструктор веде коня на корді

Для повного комфорту інструктор поведе тварину на корді. До такого способу звикли всі вихованці кінного клубу — з раннього дитинства їх тренували на манежі, використовуючи в роботі цей спеціальний шнур.

Прогулянка на території заміського комплексу

Туристичний комплекс знаходиться за містом. Від суєти це місце приховала природа — тут чисте повітря, рівнинний пейзаж і чутно спів птахів. Екскурсія по комплексу пройде верхи — гідом стане породиста конячка та її інструктор.

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

C
Cергей
17 квітня 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.

К
Кристина
21 травня 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень