101980
 

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР

Верхова прогулянка на свіжому повітрі по просторій території заміського клубу. Ще більше задоволення — цілих 40 хвилин катання для кожного! Для повного комфорту під час прогулянки інструктор поведе тварину на корді. Це довгий шнур, що використовується для тренування коней. З його допомогою можна задавати напрям руху, ну, а для наїзника це суттєва підмога — йому ні про що не доводиться хвилюватися. Кожному видадуть шолом і проведуть попередній інструктаж. детальніше...

2 люд. 40 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
40 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Конячка, навчена ходити під сідлом, чекає на своїх гостей! Спокійний норов, блискуча грива і найдобріші очі — це все про неї. Втім, краще не загадувати і мерщій особисто знайомитися з твариною. Кінь прокотить кожного по території просторого заміського комплексу, а задоволення пара розділить порівну — по черзі.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають заміський комплекс «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут вони зустрінуться з персональним інструктором, майстром спорту з верхової їзди, і дізнаються багато цікавого про утримання та виховання жеребців. Кінний клуб має на своєму утриманні 17 породистих тварин. Всі ці конячки благородного походження, а одна з них, підібрана спеціально для Щасливчиків, — складе компанію на прогулянці по території комплексу. Кататися доведеться по черзі, кожен по 40 хвилин.

Цілих 40 хвилин катання для кожного!

Попереду чекає прогулянка верхи у форматі «лонгер» — це цілих 40 хвилин катання верхи для кажого. Час відведено на те, щоб гості кінного клубу в повній мірі насолодилися незвичайним дозвіллям.

Інструктор веде коня на корді

Для повного комфорту інструктор поведе тварину на корді. До такого способу звикли всі вихованці кінного клубу — з раннього дитинства їх тренували на манежі, використовуючи в роботі цей спеціальний шнур.

Прогулянка на території заміського комплексу

Туристичний комплекс знаходиться за містом. Від суєти це місце приховала природа — тут чисте повітря, рівнинний пейзаж і чутно спів птахів. Екскурсія по комплексу пройде верхи — гідом стане породиста конячка та її інструктор.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

3 відгуки

C
Cергей
17 квітня 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.

К
Кристина
21 травня 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень