Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР

2 людини
40 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Конячка, навчена ходити під сідлом, чекає на своїх гостей! Спокійний норов, блискуча грива і найдобріші очі — це все про неї. Втім, краще не загадувати і мерщій особисто знайомитися з твариною. Кінь прокотить кожного по території просторого заміського комплексу, а задоволення пара розділить порівну — по черзі.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають заміський комплекс «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут вони зустрінуться з персональним інструктором, майстром спорту з верхової їзди, і дізнаються багато цікавого про утримання та виховання жеребців. Кінний клуб має на своєму утриманні 17 породистих тварин. Всі ці конячки благородного походження, а одна з них, підібрана спеціально для Щасливчиків, — складе компанію на прогулянці по території комплексу. Кататися доведеться по черзі, кожен по 40 хвилин.

Цілих 40 хвилин катання для кожного!

Попереду чекає прогулянка верхи у форматі «лонгер» — це цілих 40 хвилин катання верхи для кажого. Час відведено на те, щоб гості кінного клубу в повній мірі насолодилися незвичайним дозвіллям.

Інструктор веде коня на корді

Для повного комфорту інструктор поведе тварину на корді. До такого способу звикли всі вихованці кінного клубу — з раннього дитинства їх тренували на манежі, використовуючи в роботі цей спеціальний шнур.

Прогулянка на території заміського комплексу

Туристичний комплекс знаходиться за містом. Від суєти це місце приховала природа — тут чисте повітря, рівнинний пейзаж і чутно спів птахів. Екскурсія по комплексу пройде верхи — гідом стане породиста конячка та її інструктор.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Cергей
17 квітня 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.
Кристина
21 травня 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.
Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.