101979
 

Прогулянка на конях для двох

Прогулянка на свіжому повітрі — верхи на благородній конячці! Вона пройде по території просторого туристичного комплексу, який розташований в 11 км від міста. Вдалині від метушні можна буде насолодитися приємними моментами спільного відпочинку, ідилію якого ніщо не потривожить. Для повного комфорту інструктор поведе тварин на корді — довгому шнурі, що використовують при тренуванні скакунів. Так він зможе знаходитися від коня на невеликій дистанції, а людина відчує, ніби керує твариною самостійно. Пара буде кататися по черзі, розділивши годину часу на двох. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Миловидна конячка воезе пару просторами за містом — і кожен відчує приплив сил та емоційний підйом від такої прогулянки! У стайні клубу 17 коней різних порід. А одну конячку для катання інструктор підбере індивідуально. Він поведе тварину на корді — спеціальному шнурі, що зазвичай має довжину до 7 метрів. Це дозволить тренеру перебувати на певній дистанції і створити ілюзію, ніби наїзник керує конем сам!

Як все відбувається?

Заміський комплекс «Золота підкова», який належить відвідати Щасливчикам, розташований в 11 км від міста. Саме на території цього туристичного кінного клубу належить кататися верхи. Після короткого інструктажу кожному видадуть шолом для верхової їзди, і можна буде почати прогулянку. Щасливчиків прокатять на коні по черзі — півгодини чистого катання і задоволення заплановані для кожного.

Прогулянка верхи по заміському комплексу

Територія заміського комплексу стане хорошим майданчиком для кінної прогулянки. Насамперед, коні звикли до свого «дому» і відчувають себе тут дуже вільно і спокійно. Ще один плюс — природа. Місцевість навколо рівнинна, свіже повітря, спів птахів!

Супровід інструктора

Пару індивідуально буде супроводжувати інструктор. Він познайомить з технікою безпеки, розповість про правильну посадку верхи, і про те, що подобається, а що ні, його вихованцеві. Тренер клубу, до речі, є майстром спорту з верхової їзди, так що в його присутності ні про що не доведеться хвилюватися. Більш того, він поведе коня на корді.

Спокійні та доглянуті конячки

У стайні заміського клубу 17 конячок. Всі вони доглянуті та приязні, та й до того ж звикли постійно спілкуватися з людьми. З однією конячкою парі належить познайомитися ближче на своїй кінній прогулянці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

3 відгуки

C
Cергей
17 квітня 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.

К
Кристина
21 травня 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень