101979
 

Прогулянка на конях для двох

Прогулянка на свіжому повітрі — верхи на благородній конячці! Вона пройде по території просторого туристичного комплексу, який розташований в 11 км від міста. Вдалині від метушні можна буде насолодитися приємними моментами спільного відпочинку, ідилію якого ніщо не потривожить. Для повного комфорту інструктор поведе тварин на корді — довгому шнурі, що використовують при тренуванні скакунів. Так він зможе знаходитися від коня на невеликій дистанції, а людина відчує, ніби керує твариною самостійно. Пара буде кататися по черзі, розділивши годину часу на двох. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Миловидна конячка воезе пару просторами за містом — і кожен відчує приплив сил та емоційний підйом від такої прогулянки! У стайні клубу 17 коней різних порід. А одну конячку для катання інструктор підбере індивідуально. Він поведе тварину на корді — спеціальному шнурі, що зазвичай має довжину до 7 метрів. Це дозволить тренеру перебувати на певній дистанції і створити ілюзію, ніби наїзник керує конем сам!

Як все відбувається?

Заміський комплекс «Золота підкова», який належить відвідати Щасливчикам, розташований в 11 км від міста. Саме на території цього туристичного кінного клубу належить кататися верхи. Після короткого інструктажу кожному видадуть шолом для верхової їзди, і можна буде почати прогулянку. Щасливчиків прокатять на коні по черзі — півгодини чистого катання і задоволення заплановані для кожного.

Прогулянка верхи по заміському комплексу

Територія заміського комплексу стане хорошим майданчиком для кінної прогулянки. Насамперед, коні звикли до свого «дому» і відчувають себе тут дуже вільно і спокійно. Ще один плюс — природа. Місцевість навколо рівнинна, свіже повітря, спів птахів!

Супровід інструктора

Пару індивідуально буде супроводжувати інструктор. Він познайомить з технікою безпеки, розповість про правильну посадку верхи, і про те, що подобається, а що ні, його вихованцеві. Тренер клубу, до речі, є майстром спорту з верхової їзди, так що в його присутності ні про що не доведеться хвилюватися. Більш того, він поведе коня на корді.

Спокійні та доглянуті конячки

У стайні заміського клубу 17 конячок. Всі вони доглянуті та приязні, та й до того ж звикли постійно спілкуватися з людьми. З однією конячкою парі належить познайомитися ближче на своїй кінній прогулянці.

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

C
Cергей
17 квітня 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.

К
Кристина
21 травня 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень