Прогулянка на конях для двох

2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.04.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Миловидна конячка воезе пару просторами за містом — і кожен відчує приплив сил та емоційний підйом від такої прогулянки! У стайні клубу 17 коней різних порід. А одну конячку для катання інструктор підбере індивідуально. Він поведе тварину на корді — спеціальному шнурі, що зазвичай має довжину до 7 метрів. Це дозволить тренеру перебувати на певній дистанції і створити ілюзію, ніби наїзник керує конем сам!

Як все відбувається?

Заміський комплекс «Золота підкова», який належить відвідати Щасливчикам, розташований в 11 км від міста. Саме на території цього туристичного кінного клубу належить кататися верхи. Після короткого інструктажу кожному видадуть шолом для верхової їзди, і можна буде почати прогулянку. Щасливчиків прокатять на коні по черзі — півгодини чистого катання і задоволення заплановані для кожного.

Прогулянка верхи по заміському комплексу

Територія заміського комплексу стане хорошим майданчиком для кінної прогулянки. Насамперед, коні звикли до свого «дому» і відчувають себе тут дуже вільно і спокійно. Ще один плюс — природа. Місцевість навколо рівнинна, свіже повітря, спів птахів!

Супровід інструктора

Пару індивідуально буде супроводжувати інструктор. Він познайомить з технікою безпеки, розповість про правильну посадку верхи, і про те, що подобається, а що ні, його вихованцеві. Тренер клубу, до речі, є майстром спорту з верхової їзди, так що в його присутності ні про що не доведеться хвилюватися. Більш того, він поведе коня на корді.

Спокійні та доглянуті конячки

У стайні заміського клубу 17 конячок. Всі вони доглянуті та приязні, та й до того ж звикли постійно спілкуватися з людьми. З однією конячкою парі належить познайомитися ближче на своїй кінній прогулянці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Cергей
17 апреля 2017
Очень понравилось мне и жене и дочке. Красивое живописное место, замок на берегу озера. Очень спокойные лошади и вежливые инструктора. Накатались классно. Одно плохо, дорога до села убитая.
Кристина
21 мая 2015
Нам очень понравилось) Лошадки - все-таки удивительные животные! Я со своей разговаривала и, мне кажется, она меня даже понимала))) Отдельное спасибо инструктору, который шагал рядом и я чувствовала себя абсолютно спокойно.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки