Ресторанний тур Львовом

2 людини
4 години
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пішу прогулянку по історичній частині міста в супроводі гіда. Їх чекає екскурсія по ресторанах з дегустацією страв і алкогольних напоїв в таких закладах:

  • музеї-ресторані «Гасова лампа»;
  • галицької єврейської кнайпі «Під золотою розою»;
  • тематичному ресторані «Криївка».

Крім цього, друзі оглядово відвідають «Мазох-cafe», «Найдорожчу ресторацію Галичини», «Дім легенд». А також вони побувають у Вірменському кварталі, на площі Ринок та в Чорному будинку.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

Офіс компанії знаходиться біля площі Ринок. У 2013 році агентство перемогло в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Туристи можуть відвідати різні майстер-класи, корпоративи, квести і тематичні екскурсії. У Just Lviv It! є власний сувенірний магазин з оригінальною продукцією.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

97 відгуків

Светлана
14 августа 2018
Спасибо большое за чудесный день! Пару раз была во Львове, но в этот раз благодаря друзьям (спасибо им!) получила возможность посетить настоящую экскурсию. Впечатление самые лучшие. Наш экскурсовод оказался настоящим профессионалом, рассказал много малоизвестных фактов о Львове, веселил и шутил во время всей прогулки. Рестораны - подобраны очень четко. Еда и напитки - супер! Рекомендую всем! Особенно гостям города. На этой экскурсии Львов отрывается с новой гастрономической стороны! Я в восторге! Спасибо Бодо и друзьям за чудесный подарок!
Артем
19 мая 2017
https://www.facebook.com/100014316408667
Очень понравилась поездка .Гид Елена профессионал ) было круто.
Елена
24 апреля 2017
https://www.facebook.com/100013692283645
Большое спасибо за такой подарок.Очень много впечатлений осталось после поездки воЛьвов. Моя мечта осуществилась, одно я поняла нельзя откладывать. Спасибо!!!
Виталий
14 апреля 2017
Все круто, очень понравилось, всем рекомендую..гид Виталий очень смешной!)))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки