101940
 

Малюнки на воді

Творча релаксотерапія для двох — створювати картини на воді дуже просто, а фантазія безмежна! Соковиті фарби мають спеціальний склад, що дозволяє їм не тонути, а розпливатися поверхнею водної гладі. Саме тому в мистецтві «ебру» (саме так називається цей вид живопису) не існує різких штрихів — це обтічні форми та химерні візерунки, які складно передбачити. Картини легко передруковуються на папір формату А3, при цьому, кожен встигне створити близько 5-6 шедеврів за урок! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Малюнки на воді — що це?

Це, в першу чергу, емоції, які можна намалювати! У води власний характер, і як би детально не планувалася картина — вона завжди буде несподіваною. Сама техніка передбачає нанесення особливих фарб безпосередньо на водну гладь за допомогою шила, а за необхідності й розпорошення їх завдяки спеціальним пензлям. Крапельки стикаються з поверхнею «живого» полотна й одразу ж набувають форму — прямо на очах. Поєднуються найрізноманітніші кольори, а коли картина готова, згори прикладається аркуш паперу. Трошки чаклунства — і малюнок переноситься на папір, а вода в піддоні стає чистою, так що на ній можна малювати знову!

Як все відбувається?

Мистецтво зачаровує з перших хвилин — і приховати своє здивування Щасливчикам не вдасться. Для творчості майстер надасть їм усе необхідне приладдя, а також фартухи, та надасть цілу палітру яскравих фарб на будь-який смак. Кожен творитиме на своєму «полотні» — традиційно піддон із водою має розміри, що відповідають аркушу паперу А3. Майстер навчить робити абстракції для фону картини, а також покаже, як промальовувати дрібні деталі для основного сюжету. Різні малюнки можна буде виконати в несхожих техніках: «розчесати» воду спеціальним гребенем, щоб вийшов рівномірний хвилястий візерунок, або ж промальовувати кожну дрібницю вручну.

Східні чари — живопис ебру

Займаючись творчістю ебру, на Сході відпочивали знатні персони. Їх тішило те, що процес нагадує медитацію — спостерігаючи за перетвореннями фарб, дійсно, можна повноцінно розслабитися. Візерунки настільки незвичайні, а поєднання непередбачені, що мимоволі вся увага прикута до них. Ще цікавіше побачити картину на папері — виявляються дрібні деталі, а кольори стають яскравішими!

Близько 5-6 картин на воді для кожного

Для пари заняття буде індивідуальним. Кожен зможе втілити на водній гладі будь-які фантазії: зобразити квіти, намалювати дивовижних птахів або екзотичних рибок. Після того, як картини просохнуть на папері, їх можна буде забрати й залишити собі на пам'ять. В обох буде їх буде близько 5-6..

Усе включено

Усі матеріали, необхідні для творчості, чекатимуть на місці. Основним союзником для художників-початківців стане спеціальне шило. А абстрактний фон (наприклад, морський) допоможе створити металеві «гребінці» — ними проводять по воді, щоб візерунок став хвилястим. Також гостям нададуть фартухи.  

Місце проведення враження:

Малюнки на воді "Ебру"

2 відгуки від реальних людей

29 березня 2017
Впечатление получила в подарок моя доченька от крестного. Первое удивление - подарок принесли прямо домой. Ей эта техника была уже знакома (Зеленые хутора) и давно просилась поехать еще. Так, что восторга не была придела. Рисовали всей семьей. Все время удивлялись, как из капельки получаются шедевры. Огромное спасибо!

Л
Лариса
31 травня 2015
Хочу сказать огромное спасибо сотрудникам Бодо за организацию такого замечательного подарка. У Вас очень много интересных идей, которые гарантируют настоящие незабываемые ВПЕЧАТЛЕНИЯ! Никогда бы не подумала, что смогу рисовать на воде) А я не только смогла, но еще и 5 "водяных" картин на бумаге домой принесла)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень