Малюнки на воді

2 людини
90 хвилин
Доступно з 5 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Малюнки на воді — що це?

Це, в першу чергу, емоції, які можна намалювати! У води власний характер, і як би детально не планувалася картина — вона завжди буде несподіваною. Сама техніка передбачає нанесення особливих фарб безпосередньо на водну гладь за допомогою шила, а за необхідності й розпорошення їх завдяки спеціальним пензлям. Крапельки стикаються з поверхнею «живого» полотна й одразу ж набувають форму — прямо на очах. Поєднуються найрізноманітніші кольори, а коли картина готова, згори прикладається аркуш паперу. Трошки чаклунства — і малюнок переноситься на папір, а вода в піддоні стає чистою, так що на ній можна малювати знову!

Як все відбувається?

Мистецтво зачаровує з перших хвилин — і приховати своє здивування Щасливчикам не вдасться. Для творчості майстер надасть їм усе необхідне приладдя, а також фартухи, та надасть цілу палітру яскравих фарб на будь-який смак. Кожен творитиме на своєму «полотні» — традиційно піддон із водою має розміри, що відповідають аркушу паперу А3. Майстер навчить робити абстракції для фону картини, а також покаже, як промальовувати дрібні деталі для основного сюжету. Різні малюнки можна буде виконати в несхожих техніках: «розчесати» воду спеціальним гребенем, щоб вийшов рівномірний хвилястий візерунок, або ж промальовувати кожну дрібницю вручну.

Східні чари — живопис ебру

Займаючись творчістю ебру, на Сході відпочивали знатні персони. Їх тішило те, що процес нагадує медитацію — спостерігаючи за перетвореннями фарб, дійсно, можна повноцінно розслабитися. Візерунки настільки незвичайні, а поєднання непередбачені, що мимоволі вся увага прикута до них. Ще цікавіше побачити картину на папері — виявляються дрібні деталі, а кольори стають яскравішими!

Близько 5-6 картин на воді для кожного

Для пари заняття буде індивідуальним. Кожен зможе втілити на водній гладі будь-які фантазії: зобразити квіти, намалювати дивовижних птахів або екзотичних рибок. Після того, як картини просохнуть на папері, їх можна буде забрати й залишити собі на пам'ять. В обох буде їх буде близько 5-6..

Усе включено

Усі матеріали, необхідні для творчості, чекатимуть на місці. Основним союзником для художників-початківців стане спеціальне шило. А абстрактний фон (наприклад, морський) допоможе створити металеві «гребінці» — ними проводять по воді, щоб візерунок став хвилястим. Також гостям нададуть фартухи.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Наталья
29 марта 2017
https://www.facebook.com/100010432693826
Впечатление получила в подарок моя доченька от крестного. Первое удивление - подарок принесли прямо домой. Ей эта техника была уже знакома (Зеленые хутора) и давно просилась поехать еще. Так, что восторга не была придела. Рисовали всей семьей. Все время удивлялись, как из капельки получаются шедевры. Огромное спасибо!
Лариса
31 мая 2015
Хочу сказать огромное спасибо сотрудникам Бодо за организацию такого замечательного подарка. У Вас очень много интересных идей, которые гарантируют настоящие незабываемые ВПЕЧАТЛЕНИЯ! Никогда бы не подумала, что смогу рисовать на воде) А я не только смогла, но еще и 5 "водяных" картин на бумаге домой принесла)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки