Романтичний вечір в SPA-салоні

2 людини
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Романтичний вечір в SPA салоні — що це?

Незвичайне побачення у форматі SPA терапії. Двоє Щасливчиків побувають в студії, де професійні майстри влаштують їм незабутній вечір. Пара опиниться на сеансі, який проведуть одночасно для кожного. На них чекає кілька етапів: починаючи від розпарювання й закінчуючи кількома видами масажу. Вони допоможуть налаштуватися на відпочинок і релакс — у ході процедури потрібно тільки розслабитися й отримувати задоволення.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до студії здоров'я «Баланс», де відбудеться їхнє SPA побачення. Їм нададуть необхідну для сеансу одноразову білизну, а після запропонують провести розпарювання у фітобочці. Це допоможе розкрити пори, щоб подальші процедури були більш ефективними. Потім почнеться одночасний масаж трав'яними мішечками, всередині яких знаходяться лікарські трави. Наостанок майстри проведуть розслаблюючий аромамассаж на базі спеціальних ефірних олій з приємними запахами.

Два види масажу

Після розпарювання у фітобочці майстри влаштують одночасну масажну церемонію. Спеціальні полотняні вузлики, наповнені особливими травами, використовують у процесі процедури. Ними розтирають усе тіло від маківки до стегон. Другий вид масажу не менш приємний і включає в себе більш насичені аромати ефірних олій.

2 години релаксу

Закохані зможуть на дві години забути про все та відпочити. Про насущне подбають професіонали своєї справи та влаштують Щасливчикам незабутнє побачення.

Унікальна композиція олій

У ході аромамасажу майстри задіють кілька ефірних олій, комбінація яких допоможе розслабитися. Щасливчики будуть насолоджуватися не тільки процесом, а й поєднаними запахами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Юлия
5 квітня 2018
Действительно это было самое романтическое свидание с любимым! Мы вместе смогли расслабиться и довериться настоящим профессионалам своего дела. массажики - суперрр! эти аромамасла, эти травы...аахх! Очень здорово было!!!
Катя
7 березня 2018
прекрасно провели вечер с парнем) было очень романтично. Нам все понравилось, крутая атмосфера)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.