101994
 

Сімейна фотосесія

Професійна студійна фотосесія у колі найближчих людей. Взяти в ній участь зможуть до 4 осіб. Визначившись з інтер'єром, вони перейдуть до зйомки в компанії досвідченого фотографа. Близько двох годин професіонал буде створювати красиві кадри, 100 з яких пройдуть базову обробку протягом 10 днів. На глибоку ретуш десяти кращих знімків буде потрібно близько трьох тижнів. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.03.2019

Сімейна фотосесія — що це?

Професійна зйомка у колі сім'ї. До 4 осіб зберуться у цей день у сучасній студії, щоб разом провести час за створенням нових вражень. Зберегти їх у альбомі допоможе фотограф. Він подбає про правильну побудову композиції, розкриє секрети позування і назавжди збереже зворушливі обійми найближчих людей.

Як все відбувається?

Разом з трьома членами родини Щасливчик опиниться у стінах сучасної студії Zoom, де їх зустріне досвідчений фотограф. Він проведе кількома локаціями з різним інтер'єрним оформленням і запропонує вибрати одну з них. Після професіонал перейде до зйомки. Компанії залишиться лише насолоджуватися процесом, прислухаючись до порад майстра.

Професійна ретуш

10 кращих фотографій після глибокої ретуші будуть готові протягом трьох тижнів. Ще близько сотні вдалих кадрів пройдуть базову обробку та опиняться у розпорядженні Щасливчика приблизно через 10 днів.

До двох годин зйомки

На фотосесію у компанії буде близько двох годин. Цього часу достатньо, щоб зробити незабутні кадри для сімейного альбому.

Вибір інтер'єру

У сучасній студії представлено кілька інтер'єрних куточків, оформлених у різних стилях. Прислухаючись до порад фотографа, родина зупинить свій вибір на одній з локацій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

3 відгуки

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо фотографу и команде BODO.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень