Шопінг зі стилістом

1 людина
3 години
Використати до 31.05.2019

Шопінг зі стилістом — що це?

Подвійне задоволення: шопінг — це раз, а супровід індивідуального стиліста — це два. Попереду можливість опинитися на місці зірки, про імідж якої опікується особистий модний консультант! Разом із майстром належить обстежити вітрини магазинів у пошуках найбільш актуальних обновок, а після довірити йому підбір стильних поєднань відповідно до нагоди.За бажання профі допоможе навіть докорінно змінити власний імідж!

Як все відбувається?

Щасливчик попередньо узгодить зі стилістом місце їхньої зустрічі — улюблений магазинчик одягу або великий торговий центр із безліччю пропозицій для модниць. Попереду заплановані цілих 3 години продуктивної роботи над створенням іміджу. При чому, можна підібрати обновки, внісши лише деякі корективи у свій повсякденний «лук», а можна влаштувати справжню революцію смаку, заручившись підтримкою профі. Низка приємних примірок і корисних консультацій дуже скоро дасть свої плоди — у модниці буде ідеально підібраний гардероб!

Цілих 3 години шопінгу в компанії стиліста

Разом зі стилістом належить провести цілих 3 години. Цього часу буде достатньо для пошуку модних речей, а також приємних розмов про фешн-новинки. Поради імідж-консультанта будуть сипатися одна за іншою. Вони допоможуть:

  • підібрати вдалі поєднання до будь-якої нагоди;
  • сформувати універсальний гардероб;
  • зважитися на модні експерименти.

Місце для покупок на власний розсуд

Для «полювання» за кращими покупками треба обрати місце на власний розсуд — просторий торговий центр або кілька маленьких бутиків. Маршрут шопінг-туру можна буде узгодити зі стилістом — вона підкаже, де брендові речі можна придбати зі знижками.

Індивідуальний підхід від профі-іміджмейкера

Компанію в поході по магазинах складе професійний стиліст — Наталія Гончаренко. Вона є засновником авторської школи іміджу та стилю, а також співвласницею шоу-руму «Хочу платье». Величезний досвід цього майстра дозволить влаштувати справжнє перетворення — а допоможуть у цьому яскраві обновки та фантазія профі!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.