Сигарна дегустація для двох

2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Сигарна дегустація для двох — що це?

Аромат якісного тютюну, затишна атмосфера залу ресторану і хороша компанія — такий розкішний відпочинок доступний поціновувачам елітних сигар. Поповнити їх лави та познайомитися з етапами традиційної сигарної дегустації зможе пара довгоочікуваних гостей. Їх зустрінуть з особливою привітністю, адже свої послуги в індивідуальному форматі запропонує вітольє — професійний консультант з вибору сигар. Цей фахівець презентує гостям тютюнову палітру, де є зразки виробництва Мексики, Нікарагуа та Домініканської Республіки. З запропонованої колекції кожен зможе вибрати собі сигару ручної роботи та викурити її, дотримуючись правил ритуалу дегустації.

Як все відбувається?

Дегустація відбудеться в форматі душевної зустрічі з досвідченим вітольє — консультантом з вибору сигар. Цей фахівець не тільки володіє вичерпними знаннями з історії тютюнового промислу, але також тактом і чарівністю, що притаманно професіоналам такого рівня. Разом з вітольє Щасливчики відвідають елітний ресторан «Домовик», який зручно розташувався у самому центрі міста. Вони зможуть розміститися в одному з найстильніших залів цього закладу, обговорити цікаві подробиці, що стосуються виробництва якісного тютюну, а після — познайомитися з основними етапами сигарної дегустації.

Сигари з різних куточків Латинської Америки

Асортимент сигарного дому «Фортуна» вражає. Саме ця компанія завозить кращі зразки тютюнового промислу з усіх куточків світу та навчає профільних фахівців, щоб ті могли гідно презентувати ексклюзивну продукцію. Для даної дегустації запропоновані сигари, завезені з Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа і Домініканської Республіки. Країну-виробника можна буде обрати, як і бренд сигари.

Поради вітольє — консультанта по сигарах

Насолодитися сигарною дегустацією доведеться у компанії професійного вітольє. Завдяки його присутності процес стане набагато цікавішим, адже профі готовий відповісти на будь-які запитання і приділити увагу найбільш спірним аспектам. Він розповість про:

  • історію тютюнового промислу
  • правила розкурювання сигар
  • основні етапи сигарної дегустації

Сигара ручної роботи — кожному!

Після посвяти в цікаву «теорію», кожен зможе викурити по сигарі ручної роботи — за своїм власним вибором. Запропоновану колекцію вітольє виставить у ресторані та дозволить скрупульозно підійти до питання уподобань.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.