101967
 

Сигарна дегустація для двох

Консультація профільного спеціаліста — вітольє — перетворить сигарну дегустацію в цікавий ритуал у форматі спокійної бесіди. Професіонал приділить увагу питанням, які лежать на поверхні, а також торкнеться глибин — розповість про історію та культуру тютюнового промислу. Гості зможуть познайомитися з усіма етапами дегустації та викурити по елітній сигарі ручної скрутки — кожен вибере зразок на свій смак. У запропонованій колекції буде представлена тютюнова продукція, завезена з країн Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа та Домініканської Республіки. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Сигарна дегустація для двох — що це?

Аромат якісного тютюну, затишна атмосфера залу ресторану і хороша компанія — такий розкішний відпочинок доступний поціновувачам елітних сигар. Поповнити їх лави та познайомитися з етапами традиційної сигарної дегустації зможе пара довгоочікуваних гостей. Їх зустрінуть з особливою привітністю, адже свої послуги в індивідуальному форматі запропонує вітольє — професійний консультант з вибору сигар. Цей фахівець презентує гостям тютюнову палітру, де є зразки виробництва Мексики, Нікарагуа та Домініканської Республіки. З запропонованої колекції кожен зможе вибрати собі сигару ручної роботи та викурити її, дотримуючись правил ритуалу дегустації.

Як все відбувається?

Дегустація відбудеться в форматі душевної зустрічі з досвідченим вітольє — консультантом з вибору сигар. Цей фахівець не тільки володіє вичерпними знаннями з історії тютюнового промислу, але також тактом і чарівністю, що притаманно професіоналам такого рівня. Разом з вітольє Щасливчики відвідають елітний ресторан «Домовик», який зручно розташувався у самому центрі міста. Вони зможуть розміститися в одному з найстильніших залів цього закладу, обговорити цікаві подробиці, що стосуються виробництва якісного тютюну, а після — познайомитися з основними етапами сигарної дегустації.

Сигари з різних куточків Латинської Америки

Асортимент сигарного дому «Фортуна» вражає. Саме ця компанія завозить кращі зразки тютюнового промислу з усіх куточків світу та навчає профільних фахівців, щоб ті могли гідно презентувати ексклюзивну продукцію. Для даної дегустації запропоновані сигари, завезені з Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа і Домініканської Республіки. Країну-виробника можна буде обрати, як і бренд сигари.

Поради вітольє — консультанта по сигарах

Насолодитися сигарною дегустацією доведеться у компанії професійного вітольє. Завдяки його присутності процес стане набагато цікавішим, адже профі готовий відповісти на будь-які запитання і приділити увагу найбільш спірним аспектам. Він розповість про:

  • історію тютюнового промислу
  • правила розкурювання сигар
  • основні етапи сигарної дегустації

Сигара ручної роботи — кожному!

Після посвяти в цікаву «теорію», кожен зможе викурити по сигарі ручної роботи — за своїм власним вибором. Запропоновану колекцію вітольє виставить у ресторані та дозволить скрупульозно підійти до питання уподобань.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сигарний дім "Фортуна"
вул. Московська, 12 (ресторан «Домовик») Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень