101967
 

Сигарна дегустація для двох

Консультація профільного спеціаліста — вітольє — перетворить сигарну дегустацію в цікавий ритуал у форматі спокійної бесіди. Професіонал приділить увагу питанням, які лежать на поверхні, а також торкнеться глибин — розповість про історію та культуру тютюнового промислу. Гості зможуть познайомитися з усіма етапами дегустації та викурити по елітній сигарі ручної скрутки — кожен вибере зразок на свій смак. У запропонованій колекції буде представлена тютюнова продукція, завезена з країн Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа та Домініканської Республіки. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Сигарна дегустація для двох — що це?

Аромат якісного тютюну, затишна атмосфера залу ресторану і хороша компанія — такий розкішний відпочинок доступний поціновувачам елітних сигар. Поповнити їх лави та познайомитися з етапами традиційної сигарної дегустації зможе пара довгоочікуваних гостей. Їх зустрінуть з особливою привітністю, адже свої послуги в індивідуальному форматі запропонує вітольє — професійний консультант з вибору сигар. Цей фахівець презентує гостям тютюнову палітру, де є зразки виробництва Мексики, Нікарагуа та Домініканської Республіки. З запропонованої колекції кожен зможе вибрати собі сигару ручної роботи та викурити її, дотримуючись правил ритуалу дегустації.

Як все відбувається?

Дегустація відбудеться в форматі душевної зустрічі з досвідченим вітольє — консультантом з вибору сигар. Цей фахівець не тільки володіє вичерпними знаннями з історії тютюнового промислу, але також тактом і чарівністю, що притаманно професіоналам такого рівня. Разом з вітольє Щасливчики відвідають елітний ресторан «Домовик», який зручно розташувався у самому центрі міста. Вони зможуть розміститися в одному з найстильніших залів цього закладу, обговорити цікаві подробиці, що стосуються виробництва якісного тютюну, а після — познайомитися з основними етапами сигарної дегустації.

Сигари з різних куточків Латинської Америки

Асортимент сигарного дому «Фортуна» вражає. Саме ця компанія завозить кращі зразки тютюнового промислу з усіх куточків світу та навчає профільних фахівців, щоб ті могли гідно презентувати ексклюзивну продукцію. Для даної дегустації запропоновані сигари, завезені з Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа і Домініканської Республіки. Країну-виробника можна буде обрати, як і бренд сигари.

Поради вітольє — консультанта по сигарах

Насолодитися сигарною дегустацією доведеться у компанії професійного вітольє. Завдяки його присутності процес стане набагато цікавішим, адже профі готовий відповісти на будь-які запитання і приділити увагу найбільш спірним аспектам. Він розповість про:

  • історію тютюнового промислу
  • правила розкурювання сигар
  • основні етапи сигарної дегустації

Сигара ручної роботи — кожному!

Після посвяти в цікаву «теорію», кожен зможе викурити по сигарі ручної роботи — за своїм власним вибором. Запропоновану колекцію вітольє виставить у ресторані та дозволить скрупульозно підійти до питання уподобань.

Місце проведення враження:

Сигарний дім "Фортуна"
вул. Московська, 12 (ресторан «Домовик») Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень