Сигарна дегустація

1 людина
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Сигарна дегустація — що це?

Сигари — це не звичка, це пристрасть. Вона зароджується разом з ароматом якісного тютюну і висуває високі вимоги як до власного етикету, так і до рівня життя. Людей, які надають перевагу сигарам, об'єднує прагнення до бездоганності. Саме вони сформували навколо себе цілу культуру тютюнопаління, а частина цієї культури — професійні дегустації, які залучають нових цінителів елітного продукту. Розкурити сигару ручної роботи після ретельного ознайомлення з особливостями цього приємного і багато в чому аристократичного процесу.

Як все відбувається?

Дегустація від профільного сигарного дому «Фортуна» відбудеться у ресторані «Домовик». Тут на 3-х поверхах розташувалися декоровані зали як в українському стилі, так і з мотивами європейської готики в інтер'єрі. Один з них і відвідає Щасливчик, домовившись про зустріч з професійним консультантом з вибору сигар — вітольє. Фахівець у питаннях тютюнового промислу познайомить і з витоками сигарної справи, і з основними етапами дегустації. Після чого можна буде вибрати з запропонованого асортименту сигару ручної роботи та розкурити її, дотримуючись усіх правил етикету.

Професійна консультація вітольє

Поведе сигарну дегустацію професійний вітольє. Він не тільки складе приємну компанію своєму гостю, але і допоможе вибрати кращий зразок для розкурювання з запропонованого різноманіття.

Сигара ручної скрутки — на дегустацію

Випробувати справжню насолоду можна, викуривши сигару ручної роботи, яка до того ж була завезена з Латинської Америки! Саме в цьому куточку світу вирощують тютюн виняткової якості та перетворюють його переробку в надскладний процес. Серед країн-виробників представлені:

  • Мексика
  • Нікарагуа
  • Домініканська Республіка

Цікавий незабутній досвід

Всі секрети тютюнового промислу відкриються на даній дегустації — і в цьому особлива краса такого розкішного відпочинку. Можна подумки відвідати найбільші тютюнові мануфактури або дізнатися, з якими сигарами не розлучався Фідель Кастро.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.