101966
 

Сигарна дегустація

Знайомство з асортиментом елітних тютюнових виробів виробництва Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа і Домініканської Республіки! Із запропонованої палітри доведеться вибрати сигару ручної роботи та викурити її, дотримуючись основних етапів дегустації. Докладніше про цей процес розповість досвідчений вітольє — консультант з вибору сигар. Він повідає, як елітні зразки краще розкривають свій смак і аромат, як перевіряється якість, а також доторкнеться до самих глибин — історії тютюнового промислу. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Сигарна дегустація — що це?

Сигари — це не звичка, це пристрасть. Вона зароджується разом з ароматом якісного тютюну і висуває високі вимоги як до власного етикету, так і до рівня життя. Людей, які надають перевагу сигарам, об'єднує прагнення до бездоганності. Саме вони сформували навколо себе цілу культуру тютюнопаління, а частина цієї культури — професійні дегустації, які залучають нових цінителів елітного продукту. Розкурити сигару ручної роботи після ретельного ознайомлення з особливостями цього приємного і багато в чому аристократичного процесу.

Як все відбувається?

Дегустація від профільного сигарного дому «Фортуна» відбудеться у ресторані «Домовик». Тут на 3-х поверхах розташувалися декоровані зали як в українському стилі, так і з мотивами європейської готики в інтер'єрі. Один з них і відвідає Щасливчик, домовившись про зустріч з професійним консультантом з вибору сигар — вітольє. Фахівець у питаннях тютюнового промислу познайомить і з витоками сигарної справи, і з основними етапами дегустації. Після чого можна буде вибрати з запропонованого асортименту сигару ручної роботи та розкурити її, дотримуючись усіх правил етикету.

Професійна консультація вітольє

Поведе сигарну дегустацію професійний вітольє. Він не тільки складе приємну компанію своєму гостю, але і допоможе вибрати кращий зразок для розкурювання з запропонованого різноманіття.

Сигара ручної скрутки — на дегустацію

Випробувати справжню насолоду можна, викуривши сигару ручної роботи, яка до того ж була завезена з Латинської Америки! Саме в цьому куточку світу вирощують тютюн виняткової якості та перетворюють його переробку в надскладний процес. Серед країн-виробників представлені:

  • Мексика
  • Нікарагуа
  • Домініканська Республіка

Цікавий незабутній досвід

Всі секрети тютюнового промислу відкриються на даній дегустації — і в цьому особлива краса такого розкішного відпочинку. Можна подумки відвідати найбільші тютюнові мануфактури або дізнатися, з якими сигарами не розлучався Фідель Кастро.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сигарний дім "Фортуна"
вул. Московська, 12 (ресторан «Домовик») Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень