101966
 

Подаруй сигарну дегустацію!

Знайомство з асортиментом елітних тютюнових виробів виробництва Латинської Америки — Мексики, Нікарагуа і Домініканської Республіки! Із запропонованої палітри належить вибрати сигару ручної роботи і викурити її, слідуючи основним етапам дегустації. Докладніше про цьому процесі розповість досвідчений вітольє — консультант з вибором сигар. Він повідає, як елітні зразки краще розкривають свій смак і аромат, як перевіряється якість, а також торкнеться самих глибин — історії тютюнового промислу. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2018

Сигарна дегустація — що це?

Сигари — це не звичка, це пристрасть. Вона зароджується разом з ароматом якісного тютюну і виставляє високі вимоги як до власного етикету, так і до рівня життя. Людей, які воліють сигари, об'єднує прагнення до бездоганності. Саме вони сформували навколо себе цілу культуру тютюнопаління, а частина цієї культури — професійні дегустації, які залучають нових цінителів елітного продукту. Розкурити сигару ручної роботи після ретельного ознайомлення з особливостями цього приємного і багато в чому аристократичного процесу.

Як все проходить?

Дегустація від профільного сигарного дому «Фортуна» відбудеться в ресторані «Домовик». Тут на 3-х поверхах розташувалися декоровані зали в українському стилі, так і з мотивами європейської готики в інтер'єрі. Один з них як раз і відвідає Щасливчик, домовившись про зустріч з професійним консультантом з вибором сигар — вітольє. Фахівець у питаннях тютюнового промислу познайомить свого гостя і з витоками сигарного справи, і з основними етапами дегустації. Після чого можна буде вибрати з запропонованого асортименту сигару ручної роботи і розкурити її, дотримуючись всіх правил етикету.

Професійна консультація вітольє

Поведе сигарну дегустацію професійний вітольє. Він не тільки складе приємну компанію своєму гостю, але і допоможе вибрати кращий зразок для розкурювання з представленого різноманіття.

Сигара ручної скрутки — на пробу

Випробувати справжню насолоду можна, викуривши цигарку ручної роботи, яка до того ж була завезена з Латинської Америки! Саме в цьому куточку світу вирощують тютюн виняткової якості і перетворюють його переробку в складний процес. Серед виробників представлені:

  • Мексика
  • Нікарагуа
  • Домініканська Республіка

Цікавий незабутній досвід

Всі цікаві секрети тютюнового промислу відкриються на даній дегустації — і в цьому особлива принадність такого розкішного відпочинку. Можна подумки відвідати найбільші тютюнові мануфактури або дізнатися, з якими сигарами не розлучався Фідель Кастро.  

Місце проведення враження:

Сигарний дім "Фортуна"
вул. Московська, 12 (ресторан «Домовик») Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень