Солодке побачення в кав'ярні

2 людини
не обмежено
Використати до 31.05.2019

Солодке побачення в кав'ярні — що це?

Вечір наодинці з близькою людиною в затишному кафе. Заклад спеціально створено для романтичних зустрічей. Тут подають кілька сортів чаю, кави, а також найніжніші десерти: від повітряних макарон до шоколадних фонданів. Пара зможе замовити будь-які солодощі та напої з меню, а також продегустувати головне блюдо — панна-котту з різними соусами.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають гастробар Panna Cotta. Тут їх зустріне адміністратор і проведе до заздалегідь заброньованого столика. Насолоджуватися побаченням можна скільки завгодно — час не обмежений. Пара розміститься в затишних кріслах і приступить до вивчення меню. В рамках депозиту на 200 грн Щасливчики замовлять будь-які напої та солодощі. Якщо чек перевищить цю суму, офіціант заздалегідь попередить і запропонує доплатити на місці.

Найліпший столик

У кав'ярні заздалегідь зарезервують найкращі місця. Щасливчики розмістяться на м'яких диванах, де їм буде комфортно і затишно.

Великий вибір десертів

Гастробар пропонує величезний вибір кондитерських виробів. Тут можна скуштувати тірамісу, різні торти, мусові тістечка, популярні французькі печива макарон або фірмові ласощі — панна-котту.

Депозит на 200 грн

У розпорядженні Щасливчиків буде депозит на 200 грн. На цю суму кожен зможе замовити напій і десерт.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Леся
19 грудня 2017
Впечатление подарили друзья. Я выбрала сладкое свидание, потому что давно хотелось сходить в какое-нибудь новое кафе. Вечер очень понравился. Все было вкусно и обслуживание на высоте.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.