101939
 

Подаруй курс галотерапії для двох!

Оздоровлення мікрочастинками солі на 5 сеансах галотерапії у компанії з близькою людиною! Кожен сеанс відбудеться в кімнаті, що імітує мікроклімат природної лікувальні, і триватиме 45 хвилин. Для відтворення цілющого середовища була використана сіль Солотвино, мікрочастинки якої розпилюються в повітря за допомогою спеціального приладу — аерозольного генератора. Тут необхідно просто вдихати «живе» повітря, комфортно розташувавшись у кріслах. А результат не змусить на себе чекати — організм зміцніє у всіх розуміннях цього слова! детальніше...

2 люд. 5 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
5 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Соляна печера для двох — що це?

Спільні сеанси здоров'я у форматі безтурботного відпочинку. Щоб відчути лікувальний ефект від процедур, нічого особливого робити не потрібно — всього-то глибоко дихати! Весь секрет у тому, що повітря в соляній кімнаті насичений мікрочастинками солі. Спеціальний прилад, аерозольний генератор, розпорошує їх з такою концентрацією, з якою вони містяться у природних умовах соляних печер. Зокрема, мова йдеться про соляні шахти курорту Солотвино. Саме звідти доправили корисний мінерал!

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають медичний центр «Соляна Печера», назва якого говорить сама за себе. Для комфортного проходження процедур парі видадуть бахіли та простирадла. Разом вони пройдуть до кімнати з унікальним мікрокліматом, де зможуть зручно розташуватися в м'яких кріслах, послухати заспокійливу музику або поговорити про те і про се. 45 хвилин сеансу пролетять непомітно, але не безслідно. Організм отримає величезну порцію корисних речовин. Відчути себе набагато бадьоріше Щасливчики зможуть вже після першого сеансу, а от суттєві зміни помітять після проходження повного курсу галотерапії.

Релакс в мікрокліматі соляної печери

Методи оздоровлення сіллю — галотерапії — відомі ще з XIX століття. Саме тоді вельможі відпочивали в стінах соляних печер. Сьогодні мікроклімат природних лікарень вдалося відтворити в штучних умовах. Саме тому пара зможе відвідати курорт Солотвино, не покидаючи межі рідного міста! Сіль із солотвинських шахт доставили прямо в Миколаїв для створення оздоровчої кімнати.

Оздоровлення сіллю за 5 сеансів

Разом належить відвідати цілих 5 сеансів галотерапії, кожен — тривалістю 45 хвилин. У комплексі такий курс забезпечить максимум ефекту, головне, не робити великі паузи між відвідуваннями кімнати.

Ефективна профілактика для організму

Соляна профілактика показана всім людям без винятку, в тому числі, вагітним і дітям. І причина тому проста: головна заслуга соляної кімнати криється в зміцненні імунітету. Корисні «інгаляції» підвищують захисні функції організму, але й це далеко не все. Від відвідування галокімнати виграє й емоційний настрій, а також зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Місце проведення враження:

Медичний центр "Соляна Печера"
вул. Московська 13/8 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

9 березня 2017
Сама идея хорошая. Хороший персонал. Интерьер. Выбрал потому что рекомендуют для оздоровления дыхательных путей. Компания подарила сертификат на впечатление а уже само впечатление выбирал сам. Все понравилось

А
Анастасия
13 січня 2017
Осталась очень довольна этим впечатлением. Впервые побывала в Соленой пещере и сразу же после первого сеанса получила не только приятное впечатление об интерьере и тихой романтической музыки и вежливого обслуживающего персонала, но и полезный оздоровительный результат от первого же сеанса. Эффект очистки носоглотки и легких был виден на мое удивление сразу, сопровождающийся легким кашлем.Спасибо...
Осталась очень довольна этим впечатлением. Впервые побывала в Соленой пещере и сразу же после первого сеанса получила не только приятное впечатление об интерьере и тихой романтической музыки и вежливого обслуживающего персонала, но и полезный оздоровительный результат от первого же сеанса. Эффект очистки носоглотки и легких был виден на мое удивление сразу, сопровождающийся легким кашлем.Спасибо Вам! Мне понравился очень интерьер-как будто побывали где то глубоко в пещере. Атмосфера внутри и полезный результат соли дает возможность совместить полезное с приятным.Рекомендую сходить всем,-не пожалеете!!!

28 травня 2016
Подарок мне подарили сын с невесткой еще на Новый год , но собралась пойти только сейчас. Выбрала соляную пещеру, так как люблю подарки, которые сам себе не сделаешь, но которые заботятся о твоем здоровье и красоте. После двух сеансов заметила, что как то лучше очищается носоглотка, то есть подарок явно приносит пользу, спасибо

6 травня 2016
Все понравилось. Было приятно провести время, соляная пещера очень полезна для таких астматиков как я. Эффект почувствовала буквально на следующем занятии.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень