101939

Соляна печера для двох

Оздоровлення мікрочастинками солі на 5 сеансах галотерапії у компанії з близькою людиною! Кожен сеанс відбудеться в кімнаті, що імітує мікроклімат природної лікувальні, і триватиме 45 хвилин. Для відтворення цілющого середовища була використана сіль Солотвино, мікрочастинки якої розпилюються в повітря за допомогою спеціального приладу — аерозольного генератора. Тут необхідно просто вдихати «живе» повітря, комфортно розташувавшись у кріслах. А результат не змусить на себе чекати — організм зміцніє у всіх розуміннях цього слова! детальніше...

2 люд. 5 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
5 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Соляна печера для двох — що це?

Спільні сеанси здоров'я у форматі безтурботного відпочинку. Щоб відчути лікувальний ефект від процедур, нічого особливого робити не потрібно — всього-то глибоко дихати! Весь секрет у тому, що повітря в соляній кімнаті насичений мікрочастинками солі. Спеціальний прилад, аерозольний генератор, розпорошує їх з такою концентрацією, з якою вони містяться у природних умовах соляних печер. Зокрема, мова йдеться про соляні шахти курорту Солотвино. Саме звідти доправили корисний мінерал!

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають медичний центр «Соляна Печера», назва якого говорить сама за себе. Для комфортного проходження процедур парі видадуть бахіли та простирадла. Разом вони пройдуть до кімнати з унікальним мікрокліматом, де зможуть зручно розташуватися в м'яких кріслах, послухати заспокійливу музику або поговорити про те і про се. 45 хвилин сеансу пролетять непомітно, але не безслідно. Організм отримає величезну порцію корисних речовин. Відчути себе набагато бадьоріше Щасливчики зможуть вже після першого сеансу, а от суттєві зміни помітять після проходження повного курсу галотерапії.

Релакс в мікрокліматі соляної печери

Методи оздоровлення сіллю — галотерапії — відомі ще з XIX століття. Саме тоді вельможі відпочивали в стінах соляних печер. Сьогодні мікроклімат природних лікарень вдалося відтворити в штучних умовах. Саме тому пара зможе відвідати курорт Солотвино, не покидаючи межі рідного міста! Сіль із солотвинських шахт доставили прямо в Миколаїв для створення оздоровчої кімнати.

Оздоровлення сіллю за 5 сеансів

Разом належить відвідати цілих 5 сеансів галотерапії, кожен — тривалістю 45 хвилин. У комплексі такий курс забезпечить максимум ефекту, головне, не робити великі паузи між відвідуваннями кімнати.

Ефективна профілактика для організму

Соляна профілактика показана всім людям без винятку, в тому числі, вагітним і дітям. І причина тому проста: головна заслуга соляної кімнати криється в зміцненні імунітету. Корисні «інгаляції» підвищують захисні функції організму, але й це далеко не все. Від відвідування галокімнати виграє й емоційний настрій, а також зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Соляна Печера - Медичний центр
вул. Московська 13/8 Показати на мапі

7 відгуків

15 січня 2018
Жена подарила мне сертификат на пять посещений соляной пещеры в Николаеве, поскольку была впечатлена моим рассказом о походе в подобную "пещеру" в Киеве и тем, насколько лучше после этого мне стало дышаться при моей аллергии. В Николаеве всё очень понравилось. Удивительно доброжелательный и предупредительный персонал. Все условия для похода с детьми или компанией. Я пришёл с дочкой 8 лет, ей...
Жена подарила мне сертификат на пять посещений соляной пещеры в Николаеве, поскольку была впечатлена моим рассказом о походе в подобную "пещеру" в Киеве и тем, насколько лучше после этого мне стало дышаться при моей аллергии. В Николаеве всё очень понравилось. Удивительно доброжелательный и предупредительный персонал. Все условия для похода с детьми или компанией. Я пришёл с дочкой 8 лет, ей включили мультик, так что она получила полный комплект удовольствий :-) Здесь очень гибкий график, буквально можно приходить в течение дня, в любое удобное время. Кстати, тут же принимают несколько специалистов, включая аллерголога. Так что с чистым сердцем рекомендую этот сервис!

И
Ирина
19 грудня 2017
Спасибо ,bodo за впечатления.Советую Всем.Заказывала для мамы соляную пещеру, персонал вежливый,отмосфера ок.

9 березня 2017
Сама идея хорошая. Хороший персонал. Интерьер. Выбрал потому что рекомендуют для оздоровления дыхательных путей. Компания подарила сертификат на впечатление а уже само впечатление выбирал сам. Все понравилось

13 січня 2017
Осталась очень довольна этим впечатлением. Впервые побывала в Соленой пещере и сразу же после первого сеанса получила не только приятное впечатление об интерьере и тихой романтической музыки и вежливого обслуживающего персонала, но и полезный оздоровительный результат от первого же сеанса. Эффект очистки носоглотки и легких был виден на мое удивление сразу, сопровождающийся легким кашлем.Спасибо...
Осталась очень довольна этим впечатлением. Впервые побывала в Соленой пещере и сразу же после первого сеанса получила не только приятное впечатление об интерьере и тихой романтической музыки и вежливого обслуживающего персонала, но и полезный оздоровительный результат от первого же сеанса. Эффект очистки носоглотки и легких был виден на мое удивление сразу, сопровождающийся легким кашлем.Спасибо Вам! Мне понравился очень интерьер-как будто побывали где то глубоко в пещере. Атмосфера внутри и полезный результат соли дает возможность совместить полезное с приятным.Рекомендую сходить всем,-не пожалеете!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень