SPA-догляд для тіла Lady

1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

SPA догляд для тіла Lady — що це?

Задоволення триватиме близько 3 годин, але здаватиметься, що воно нескінченне. Комплекс догляду за шкірою розробили спеціально для прекрасної половини людства з урахуванням усіх бажань. За розпарюванням в комфортній фітобочці проведуть сеанси кавово-сольового пілінгу й ритуал обгортання. Щасливчик самостійно обере основу для процедури: шоколад, водорості або суміш із скрабуючими часточками — гуам. Для сеансу використовується екокосметика французького бренду Algoline, визнаного в усьому світі. 

Як все відбувається?

Місце, куди потрапить Щасливчик, недарма називається студія здоров'я «Баланс» — тут основна увага приділяється відновленню гармонії як фізичної, так й емоційної. Отримавши все необхідне для комфортного відпочинку, Щасливчик пройде до зали з кедровою бочкою для розпарювання. 20-25 хвилин в теплій трав'яній парі підготують шкіру до подальших процедур — ніжного пілінгу й обгортання. Потім слідує розслаблюючий масаж тіла. 

Повний SPA-комплекс для тіла:

  • розпарювання в кедровій бочці;
  • ніжний пілінг всього тіла (кавово-сольовий);
  • обгортання;
  • розслаблюючий масаж тіла.

Делікатний догляд за шкірою тіла

Щасливчик зможе насолодитися ніжними процедурами пілінгу та обгортання. Спочатку профі нанесе на тіло кавово-сольовий скраб і потім делікатно помасажує шкіру. Наступний етап —  обгортання на основі шоколаду, водоростей або суміші гуам, що допоможе зволожити шкіру.

Помітний ефект — моментально

Повне перетворення в салоні краси забезпечене. SPA-процедури побалують шкіру цілою палітрою корисних вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Як результат, шкіра стане гладенькою на дотик. Цей ефект буде відчутний ще до того, як Щасливчик встигне вийти за поріг студії здоров'я.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Рита
28 березня 2018
Очень классный сеанс! Массаж, пилинг, обертывание - мне понравилось все:))) Расслабилась и просто доверилась профессионалу. Хочу ещеее!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.