101897
 

Подаруй SPA-догляд для тіла Lady!

SPA для тіла на основі натуральної французької косметики Algoline. Гостю салону побалують найрізноманітнішими рецептами краси. Комплекс для тіла включає розпарювання в кедровій бочці, кавово-сольовий пілінг, а також обгортання на основі шоколаду, водоростей або суміші гуам на вибір. Усе необхідне для комфортного відпочинку видається. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 31.10.2018
1 100 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

SPA догляд для тіла Lady — що це?

Задоволення триватиме близько 3 годин, але здаватиметься, що воно нескінченне. Комплекс догляду за шкірою розробили спеціально для прекрасної половини людства з урахуванням усіх бажань. За розпарюванням в комфортній фітобочці проведуть сеанси кавово-сольового пілінгу й ритуал обгортання. Щасливчик самостійно обере основу для процедури: шоколад, водорості або суміш із скрабуючими часточками — гуам. Для сеансу використовується екокосметика французького бренду Algoline, визнаного в усьому світі. 

Як все відбувається?

Місце, куди потрапить Щасливчик, недарма називається студія здоров'я «Баланс» — тут основна увага приділяється відновленню гармонії як фізичної, так й емоційної. Отримавши все необхідне для комфортного відпочинку, Щасливчик пройде до зали з кедровою бочкою для розпарювання. 20-25 хвилин в теплій трав'яній парі підготують шкіру до подальших процедур — ніжного пілінгу й обгортання. Потім слідує розслаблюючий масаж тіла. 

Повний SPA-комплекс для тіла:

  • розпарювання в кедровій бочці;
  • ніжний пілінг всього тіла (кавово-сольовий);
  • обгортання;
  • розслаблюючий масаж тіла.

Делікатний догляд за шкірою тіла

Щасливчик зможе насолодитися ніжними процедурами пілінгу та обгортання. Спочатку профі нанесе на тіло кавово-сольовий скраб і потім делікатно помасажує шкіру. Наступний етап —  обгортання на основі шоколаду, водоростей або суміші гуам, що допоможе зволожити шкіру.

Помітний ефект — моментально

Повне перетворення в салоні краси забезпечене. SPA-процедури побалують шкіру цілою палітрою корисних вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Як результат, шкіра стане гладенькою на дотик. Цей ефект буде відчутний ще до того, як Щасливчик встигне вийти за поріг студії здоров'я.

Місце проведення враження:

Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі
Р
Рита
28 березня 2018
Очень классный сеанс! Массаж, пилинг, обертывание - мне понравилось все:))) Расслабилась и просто доверилась профессионалу. Хочу ещеее!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень