101897
 

SPA-догляд для тіла Lady

SPA для тіла на основі натуральної французької косметики Algoline. Гостю салону побалують найрізноманітнішими рецептами краси. Комплекс для тіла включає розпарювання в кедровій бочці, кавово-сольовий пілінг, а також обгортання на основі шоколаду, водоростей або суміші гуам на вибір. Усе необхідне для комфортного відпочинку видається. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

SPA догляд для тіла Lady — що це?

Задоволення триватиме близько 3 годин, але здаватиметься, що воно нескінченне. Комплекс догляду за шкірою розробили спеціально для прекрасної половини людства з урахуванням усіх бажань. За розпарюванням в комфортній фітобочці проведуть сеанси кавово-сольового пілінгу й ритуал обгортання. Щасливчик самостійно обере основу для процедури: шоколад, водорості або суміш із скрабуючими часточками — гуам. Для сеансу використовується екокосметика французького бренду Algoline, визнаного в усьому світі. 

Як все відбувається?

Місце, куди потрапить Щасливчик, недарма називається студія здоров'я «Баланс» — тут основна увага приділяється відновленню гармонії як фізичної, так й емоційної. Отримавши все необхідне для комфортного відпочинку, Щасливчик пройде до зали з кедровою бочкою для розпарювання. 20-25 хвилин в теплій трав'яній парі підготують шкіру до подальших процедур — ніжного пілінгу й обгортання. Потім слідує розслаблюючий масаж тіла. 

Повний SPA-комплекс для тіла:

  • розпарювання в кедровій бочці;
  • ніжний пілінг всього тіла (кавово-сольовий);
  • обгортання;
  • розслаблюючий масаж тіла.

Делікатний догляд за шкірою тіла

Щасливчик зможе насолодитися ніжними процедурами пілінгу та обгортання. Спочатку профі нанесе на тіло кавово-сольовий скраб і потім делікатно помасажує шкіру. Наступний етап —  обгортання на основі шоколаду, водоростей або суміші гуам, що допоможе зволожити шкіру.

Помітний ефект — моментально

Повне перетворення в салоні краси забезпечене. SPA-процедури побалують шкіру цілою палітрою корисних вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Як результат, шкіра стане гладенькою на дотик. Цей ефект буде відчутний ще до того, як Щасливчик встигне вийти за поріг студії здоров'я.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

1 відгук

Р
Рита
28 березня 2018
Очень классный сеанс! Массаж, пилинг, обертывание - мне понравилось все:))) Расслабилась и просто доверилась профессионалу. Хочу ещеее!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень