101897
 

Подаруй SPA-догляд для тіла Lady!

СПА для тіла на основі натуральної французької косметики Algoline. Гостю салону побалують найрізноманітнішими рецептами краси. Комплекс для тіла включає розпарювання в кедрової бочці, кавово-сольовий пілінг, а також ароматне шоколадне обгортання. Все необхідне для комфортного відпочинку видається. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 раз
1 чоловік
до 3 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2018

SPA догляд для тіла Lady — що це?

Задоволення триватиме близько 3 годин, але буде здаватися, що воно нескінченне. Комплекс догляду за шкірою розробили спеціально для прекрасної половини людства з урахуванням усіх пристрастей. За розпарюванням в комфортній фітобочці проведуть сеанси кавово-сольового пілінгу і шоколадного обгортання. Для процедур використовується еко-косметика французького бренду Algoline, визнаного в усьому світі. 

Як все проходить?

Місце, куди потрапить Щаслива володарка сертифікату, недарма називається студія здоров'я «Баланс» — тут основна увага приділяється відновленню гармонії як фізичної, так і емоційної. Отримавши все необхідне для комфортного відпочинку, гостя пройде в зал з кедровою бочкою для розпарювання. 20-25 хвилин в теплому трав'яному парі підготують шкіру до подальших процедур — ніжного пілінгу і обгортання. Чашка трав'яного чаю в кінці всіх процедур допоможе затримати приємні миті відпочинку «all inclusive».

Повний СПА-комплекс для тіла:

  • розпарювання в кедрової бочці
  • ніжний пілінг всього тіла (кавово-сольовий)
  • шоколадне обгортання

Делікатний догляд за шкірою тіла

Гостя салону зможе насолодитися ніжними процедурами пілінгу та обгортання. Спочатку профі  нанесе на тіло кавово-сольовий скраб і потім делікатно помасажує шкіру. Настпуний етап - шоколадне обгортання, що допоможе зволожити шкіру.

Помітний ефект — моментально

Повне перетворення в салоні краси забезпечене. СПА-процедури побалують шкіру цілою палітрою корисних вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Як результат, відновиться тонус клітин, шкіра стане гладенькою на дотик. Цей ефект буде відчутний ще до того, як гостя встигне вийти за поріг студії здоров'я.

Місце проведення враження:

Студія здоров'я БАЛАНС
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень