101898
 

SPA-догляд для тіла Man

Комплекс із догляду за шкірою, який розроблений спеціально для чоловіків і доповненй сеансом розслабляючого масажу спини. Розпарювання в кедровій бочці на травах змінить процедура сольового пілінгу, а також обгортання з використанням мусу на основі морських водоростей. Усю косметику надає французька компанія Algoline, що входить до переліку світових лідерів із виробництва засобів для догляду. На довершення майстер виконає масаж спини в європейській техніці. Це відпочинок в форматі all inclusive: усі необхідне приладдя чекатиме в салоні, а в кінці процедур пригостять чашкою ароматного чаю.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

SPA догляд для тіла Man — що це?

Процедури, які доповнюють один одного з єдиною метою — подарувати незабутній релакс сильній половині людства. Розпарювання в бочці з ароматом цілющих трав буде лише вступом, а далі розвернеться основне дійство: пілінг тіла, термообгортання на основі водоростей, а також розслабляючий масаж спини! У поєднанні така добірка процедур забезпечить приголомшливий ефект: подбає про здоров'я шкіри, зніме стрес і втому, допоможе розкішно відпочити в умовах SPA.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах студії здоров'я «Баланс», де до його візиту приготуються завчасно. Комплекс необхідних речей буде чекати на рецепції. Щасливчика ж проведуть до кімнати для переодягання, а після — до зали з кедровою фітобочкою, де доведеться гарненько розпаритися. У бочці тіло обдає теплий трав'яний пар, а під вплив температур (до +50 оС) потрапляє все тіло, крім голови. Це дозволяє позбавити серце й судини навантаження, перетворюючи ритуал розпарювання на абсолютно здорову процедуру. Розігріту шкіру очистять за допомогою соляного пілінгу, а після відновлять баланс вологи в клітинах завдяки сеансу обгортання. Фінальним акордом стане масаж спини у виконанні професійного майстра. Комплімент від салону — чашка гарячого чаю, щоб підбадьоритися після процедур.

Комплексний догляд за шкірою:

  • розпарювання в кедровій бочці;
  • пілінг тіла із сіллю;
  • обгортання на основі морських водоростей.

Масаж спини в європейській техніці

Чоловіки надають перевагу класиці, саме тому масаж спини у традиційній європейській техніці стане кращим завершенням комплексної програми догляду. Блаженство триватиме 40 хвилин.

Усе включено

Для зручності видають усе необхідне: капці, рушник та м'який халат. Щасливчик зможе прийняти теплий душ, після всіх процедур і насолодитися невеликим чаюванням, яке для нього влаштують у зоні відпочинку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

1 відгук

Р
Роман
28 березня 2018
Я распарился, расслабился и просто кайфонул! Массаж был шикарным! Советую всем!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень