101898
 

Подаруй SPA-догляд для тіла Man!

Комплекс по догляду за шкірою, який розроблений спеціально для чоловіків і доповнено сеанс розслабляючого масажу спини. Распарювання в кедрової бочці на травах змінить процедура сольового пілінгу, а також обгортання з використанням мусу на основі морських водоростей. Всю косметику надає французька компанія Algoline, що входить в перелік світових лідерів з виробництва засобів для догляду. В довершення майстер виконає масаж спини в європейській техніці. Це відпочинок в форматі all inclusive: всі необхідні приналежності будуть чекати в салоні, а в кінці процедур пригостять чашкою ароматного чаю.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2018

SPA догляд для тіла Man — що це?

Процедури, які доповнюють один одного з єдиною метою — подарувати незабутній релакс сильній половині людства. Распарювання в бочці з ароматом цілющих трав буде лише вступом, а далі повернеться основне дійство: пілінг тіла, термообертиваніе на основі водоростей, а також розслабляючий масаж спини! У поєднанні така добірка процедур забезпечить приголомшливий ефект: подбає про здоров'я шкіри, знімає стрес і втому, допоможе розкішно відпочити в умовах СПА.

Як все проходить?

Щасливчик опиниться в стінах студії здоров'я «Баланс», де до візиту гостя приготуються завчасно. Комплекс необхідних речей буде чекати на рецепції. Щасливчика ж проведуть у кімнату для переодягання, а після — в зал з кедрової фитобочкой, де доведеться гарненько розпаритися. У бочці тіло обдає теплий трав'яний пар, а під вплив температур (до +50С) потрапляє все тіло, крім голови. Це дозволяє позбавити від навантаження серце і судини, перетворюючи ритуал розпарювання в абсолютно здорову процедуру. Розігріту шкіру очистять допомогою соляного пілінгу, а після відновлять баланс вологи в клітинах за допомогою сеансу обгортання. Фінальним акордом стане масаж спини у виконанні професійного майстра. Комплімент від салону — чашка гарячого чаю, щоб підбадьоритися після процедур.

Комплексний догляд за шкірою:

  • розпарювання в кедрової бочці
  • пілінг тіла з сіллю
  • обгортання на основі морських водоростей

Масаж спини в європейській техніці

Чоловіки воліють класику, саме тому масаж спини у традиційній європейській техніці стане кращим завершенням комплексної програми догляду. Блаженство триватиме 40 хвилин.

Все включено

Для зручності видають всі необхідні приналежності: починаючи від тапочок і полетенца, закінчуючи м'яким халатом. Гість салону зможе прийняти теплий душ, після всіх процедур і насолодитися невеликим чаюванням, яке для нього влаштують у зоні відпочинку.

Місце проведення враження:

Студія здоров'я БАЛАНС
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень