101976
 

Стрільба з лука для двох

Справжнє змагання для двох любителів активного відпочинку. Разом вони відвідають відкритий тир і зможуть познайомитися з основами старовинного виду спорту. Друзям запропонують 3 види зброї: олімпійський лук з класичною конструкцією, арбалет з пусковим механізмом і духову трубку, з якої видуваються стріли. Новачки зможуть зробити по 10 пострілів з кожного типу зброї. Координувати процес заняття буде досвідчений інструктор. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука для двох — що це?

Щасливчики зможуть перенестися на уявній машині часу на 15 тисяч років тому, в ті часи, коли був винайдений лук. Друзів познайомлять з декількома різновидами зброї: з духовою трубкою, класичним луком та арбалетом. Досвідчений інструктор навчить правильно натягувати тятиву і потрапляти в мішень. Також він дасть безліч цінних порад і рекомендацій. Усього в новачків буде 60 стріл на двох.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги. Тут їх зустріне кваліфікований інструктор, який розповість про різні види лучної зброї та навчить правильно ними користуватися. Потім у друзів буде можливість по черзі випробувати луки в дії. З кожної зброї приятелі зроблять по 10 пострілів.

Знайомство з азами стрільби з лука

Досвідчений інструктор не тільки проведе для своїх учнів невеличкий екскурс в історію старовинного спорту, але і познайомить з базовими техніками застосування зброї. Професіонал покаже, як правильно займати стійку, натягувати тятиву та передбачати траєкторію польоту стріли.

3 види лучної зброї

На майстер-класі друзі навчаться користуватися одразу 3 типами лучної зброї. Випробуваши кожну, Щасливчики зможуть поділитися враженнями та вибрати те, що сподобається їм найбільше.

60 пострілів на двох

Кожен учасник майстер-класу зробить по 30 пострілів. Досвідчений інструктор скоординує весь процес уроку та допоможе на будь-якому етапі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

5 відгуків

А
Артур
16 травня 2018
Мне понравилось)) До этого я вообще не умел стрелять ни из лука, ни из арбалета) Но тренер все показал! Я бы сходил еще, но хотел бы пострелять подольше)

С
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.

Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.

В
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень