101976
 

Стрільба з лука для двох

Стрільба по віддаленим мішенях з лучного зброї або ж справжнє змагання для двох любителів активного відпочинку! Разом вони відвідають відкритий тир і зможуть познайомитися з основами старовинного спорту. Відразу 3 види зброї будуть запропоновані для освоєння — олімпійський лук з класичною конструкцією, арбалет з пусковим механізмом і духова трубка, з якої стріли видуваються. З кожного виду зброї можна зробити по 20 пострілів: 10 — для одного учасника майстер-класу, і 10 для другого, відповідно. Множимо на 3 і отримуємо загальну кількість стріл для двох — 60 штук. Супровід інструктора передбачено.  детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

На уявній машині часу доведеться повернутися десь на 15 тисяч років тому — до витоків людства. Саме тоді, за припущеннями вчених, був винайдений цибулю. Унікальне зброю пережило безліч трансформацій, і з деякими з них належить познайомитися. Приміром, постріляти вийде з духовий трубки — це порожниста труба, з якою полювали стародавні племена, видуваючи стріли. Класичний лук з тятивою теж буде — з сучасною конструкцією, яку схвалив комітет Олімпійських ігор. Ну, і з більш пізнього винаходу — арбалета — пара також зможе постріляти по черзі. Разом, 3 різновиди зброї і цілих 60 стріл на двох!

Як все проходить?

Щасливчики відвідають лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги. Тут їх зустріне кваліфікований інструктор, який познайомить гостей з різними видами лучного зброї і навчить здійснювати постріли з них. Далі можна буде по черзі випробувати луки в дії. З кожного вийде зробити по 20 пострілів, а стріли Щасливчики поділять порівну.

Знайомство з азами спортивної стрільби з лука

Досвідчений інструктор не тільки проведе для своїх гостей невеличкий екскурс в історію старовинного спорту, але і познайомить з базовими техніками поводження з подібною зброєю. Він покаже, як правильно займати стійку, напинати тятиву, вгадувати траєкторію польоту стріли. З таким багажем знань вразити мішені не складе труднощів!

Різноманітність лучного зброї — 3 види

На майстер-класі можна познайомитися відразу з 3 видами лучного зброї. Серед них є класичний зразок цибулі — олімпійський. Його конструкція була схвалена різними міжнародними комітетами, і саме з ним виступають спортсмени на змаганнях. Також буде запропоновано арбалет — він перевершує цибулю по дальності стрільби. І нарешті належить познайомитися з дуже незвичайною зброєю — духовий трубкою, стріли з який видуваються.

Цілих 60 пострілів для двох

Кожен учасник зможе зробити 30 пострілів — таку кількість ідеально ділиться на 3. А значить, можна отримати рівну кількість стріл для стрільби з лука, арбалета і духовий трубки.

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

4 відгуки від реальних людей

С
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.

П
Пономарев Геннадий
16 травня 2017
Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.

В
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо

Р
Руслан
30 травня 2015
Духовая трубка - это конечно находка. Где они ее раздобыли, ума не приложу. Мне понравилось стрелять из арбалета. Он тяжеловат, но зато стрелы летят далеко. Всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень