Стрільба з лука для двох

2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Стрільба з лука для двох — що це?

Щасливчики зможуть перенестися на уявній машині часу на 15 тисяч років тому, в ті часи, коли був винайдений лук. Друзів познайомлять з декількома різновидами зброї: з духовою трубкою, класичним луком та арбалетом. Досвідчений інструктор навчить правильно натягувати тятиву і потрапляти в мішень. Також він дасть безліч цінних порад і рекомендацій. Усього в новачків буде 60 стріл на двох.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги. Тут їх зустріне кваліфікований інструктор, який розповість про різні види лучної зброї та навчить правильно ними користуватися. Потім у друзів буде можливість по черзі випробувати луки в дії. З кожної зброї приятелі зроблять по 10 пострілів.

Знайомство з азами стрільби з лука

Досвідчений інструктор не тільки проведе для своїх учнів невеличкий екскурс в історію старовинного спорту, але і познайомить з базовими техніками застосування зброї. Професіонал покаже, як правильно займати стійку, натягувати тятиву та передбачати траєкторію польоту стріли.

3 види лучної зброї

На майстер-класі друзі навчаться користуватися одразу 3 типами лучної зброї. Випробуваши кожну, Щасливчики зможуть поділитися враженнями та вибрати те, що сподобається їм найбільше.

60 пострілів на двох

Кожен учасник майстер-класу зробить по 30 пострілів. Досвідчений інструктор скоординує весь процес уроку та допоможе на будь-якому етапі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Артур
16 травня 2018
Мне понравилось)) До этого я вообще не умел стрелять ни из лука, ни из арбалета) Но тренер все показал! Я бы сходил еще, но хотел бы пострелять подольше)
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.
Пономарев Геннадий
16 травня 2017
https://www.facebook.com/100001763234996
Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.