101975
 

Стрільба з лука

Мистецтво полювання на... мішені! Ось так можна назвати лучное майстерність, яка пережила тисячоліття, і не втратило своєї популярності. Відмінна ідея для активного дозвілля — постріляти з 3-х видів зброї, а саме — олімпійського лука, мисливського арбалета і духовий трубки. Остання, до речі, має конструкцію порожнистої труби, з якої стріли з силою видуваються! Досвідчений інструктор буде супроводжувати свого гостя і розкаже про особливості техніки стрільби. Після чого з кожного виду зброї можна випустити з 10 стріл! детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Стрільба з лука — що це?

Опинитися на місці Робін Гуда, мисливця за великої дичиною, а також індіанця з племені Черокі — і все це за півгодини! Види лучного зброї, які використовуються для проведення майстер-класу настільки різні, що мимоволі доведеться перевтілюватися. Видути стрілу з духовий трубки, як це робили дикі племена, натягнути тятиву класичного лука або постріляти на дальність з мисливської арбалета, де спеціальний пусковий механізм полегшує роботу лучнику. Вражень маса!

Як все проходить?

Лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги — це відмінна майданчик, щоб навчитися стріляти з лука. Щасливчик буде тут не один, а в компанії досвідченого інструктора, який познайомить свого гостя з правилами безпеки і покаже, як користуватися різними видами зброї. Після невеличкого майстер-класу можна буде спробувати постріляти самостійно з віддаленим мішенях.

Цікавий спорт з прадавніми коренями

Цифра, яку озвучують вчені, — це 15 тисяч років до нашої ери. Вважається, що приблизно в цей час було винайдено лук. Його використовували як бойове та мисливську зброю, і, що цікаво, навіть по закінченню багатьох тисячоліть «раритет» не був забутий. Стрільба з лука входить в програму Олімпійських ігор і захоплює не тільки спортсменів, але і людей, які шукають для себе нове хобі. Попереду — відмінна можливість спробувати постріляти вперше!

Цілих 3 види лучного зброї!

Для заняття відібрані цілих 3 види лучного зброї різної величини, ваги і дальності. А ось і вони:

  • олімпійський лук — класичний лук, з якими виступають спортсмени на міжнародних змаганнях
  • духова трубка — «лук» без тятиви, нагадує порожню трубку, з якої стріла видувається з силою
  • мисливський арбалет   лук, оснащений механізмами зведення і спуску тятиви

По мішенях — 30 пострілів!

Можна буде зробити по 10 пострілів з кожного виду зброї і зрозуміти, як «веде» себе цибулю, духова трубка і арбалет. При цьому, інструктор розповість про правильній стійці і про хитрощі, які допомагають прорахувати траєкторію польоту стріл.  

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

4 відгуки від реальних людей

С
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.

П
Пономарев Геннадий
16 травня 2017
Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.

В
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо

Р
Руслан
30 травня 2015
Духовая трубка - это конечно находка. Где они ее раздобыли, ума не приложу. Мне понравилось стрелять из арбалета. Он тяжеловат, но зато стрелы летят далеко. Всем советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень