Стрільба з лука

1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Стрільба з лука — що це?

Опинитися на місці Робін Гуда, мисливця за великою дичиною, а також індіанця-черокі — і все це за півгодини! Види лучної зброї, які використовуються для проведення майстер-класу, настільки різні, що мимоволі доведеться перевтілюватися. Щасливчик зможе видути стрілу з духової трубки, як це робили дикі племена, натягнути тятиву класичного лука або постріляти з мисливського арбалета. Вражень маса!

Як все відбувається?

Лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги — це чудовий майданчик, щоб навчитися стріляти з лука. Щасливчик буде тут не один, а в компанії досвідченого інструктора, який познайомить з правилами безпеки та покаже, як користуватися різними видами зброї. Після невеличкого майстер-класу можна спробувати постріляти самостійно по віддалених мішенях.

Цікавий спорт з прадавніми коренями

Цифра, яку озвучують вчені, — 15 тисяч років до нашої ери. Вважається, що приблизно в цей час було винайдено лук. Його використовували як бойову та мисливську зброю, і навіть через тисячоліття «раритет» не був забутий. Стрільба з лука входить в програму Олімпійських ігор і захоплює не тільки спортсменів, але і людей, які шукають для себе нове хобі. Попереду — чудова можливість спробувати постріляти вперше!

3 види лучної зброї

Для заняття відібрані одразу 3 види зброї різної величини, ваги і дальності:

  • олімпійський лук — класичний лук, з якими виступають спортсмени на міжнародних змаганнях;
  • духова трубка — «лук» без тятиви, нагадує порожню трубку, з якої стріла видувається з силою;
  • мисливський арбалет — лук, оснащений механізмами зведення і спуску тятиви.

По мішенях — 30 пострілів!

Щасливчик зробить по 10 пострілів з кожного виду зброї та зможе зрозуміти, як вони «поводять» себе у руках. Інструктор розповість про правильну стійку та поділиться хитрощами, які допомагають прорахувати траєкторію польоту стріл.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Артур
16 травня 2018
Мне понравилось)) До этого я вообще не умел стрелять ни из лука, ни из арбалета) Но тренер все показал! Я бы сходил еще, но хотел бы пострелять подольше)
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.
Пономарев Геннадий
16 травня 2017
https://www.facebook.com/100001763234996
Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.