101975
 

Стрільба з лука

Мистецтво полювання на... мішень! Ось так можна назвати мистецтво стрільби, яке пережило тисячоліття і не втратило своєї популярності. Відмінна ідея для активного дозвілля — постріляти з 3-х видів зброї, а саме — олімпійського лука, мисливського арбалета та духової трубки. Остання має конструкцію порожнистої труби, з якої стріли видуваються! Досвідчений інструктор розкаже про особливості техніки стрільби, після чого з кожного виду зброї можна випустити по 10 стріл. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука — що це?

Опинитися на місці Робін Гуда, мисливця за великою дичиною, а також індіанця-черокі — і все це за півгодини! Види лучної зброї, які використовуються для проведення майстер-класу, настільки різні, що мимоволі доведеться перевтілюватися. Щасливчик зможе видути стрілу з духової трубки, як це робили дикі племена, натягнути тятиву класичного лука або постріляти з мисливського арбалета. Вражень маса!

Як все відбувається?

Лучно-арбалетний тир на території парку Перемоги — це чудовий майданчик, щоб навчитися стріляти з лука. Щасливчик буде тут не один, а в компанії досвідченого інструктора, який познайомить з правилами безпеки та покаже, як користуватися різними видами зброї. Після невеличкого майстер-класу можна спробувати постріляти самостійно по віддалених мішенях.

Цікавий спорт з прадавніми коренями

Цифра, яку озвучують вчені, — 15 тисяч років до нашої ери. Вважається, що приблизно в цей час було винайдено лук. Його використовували як бойову та мисливську зброю, і навіть через тисячоліття «раритет» не був забутий. Стрільба з лука входить в програму Олімпійських ігор і захоплює не тільки спортсменів, але і людей, які шукають для себе нове хобі. Попереду — чудова можливість спробувати постріляти вперше!

3 види лучної зброї

Для заняття відібрані одразу 3 види зброї різної величини, ваги і дальності:

  • олімпійський лук — класичний лук, з якими виступають спортсмени на міжнародних змаганнях;
  • духова трубка — «лук» без тятиви, нагадує порожню трубку, з якої стріла видувається з силою;
  • мисливський арбалет — лук, оснащений механізмами зведення і спуску тятиви.

По мішенях — 30 пострілів!

Щасливчик зробить по 10 пострілів з кожного виду зброї та зможе зрозуміти, як вони «поводять» себе у руках. Інструктор розповість про правильну стійку та поділиться хитрощами, які допомагають прорахувати траєкторію польоту стріл.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

5 відгуків

А
Артур
16 травня 2018
Мне понравилось)) До этого я вообще не умел стрелять ни из лука, ни из арбалета) Но тренер все показал! Я бы сходил еще, но хотел бы пострелять подольше)

С
Сніжана
1 липня 2017
Дуже дякуємо за класно проведений час. Доволі цікава розвага на двох. Обов'язково варто відвідати. Особливо круто стріляти з арбалета.

Добрый день. провел стрельбу из лука, арбалета и трубки в Николаеве. в парке Победы. мне предоставили инструктора, очень все подробно все рассказали показали. все понравилось, спасибо за организацию. организация и подготовка на высшем уровне. все очень вежливо и доступно. время и дата удобная была согласована. спасибо большое. все понравилось. рекомендую.

В
Владислав
12 травня 2017
Купил в подарок сертификат "Стрельба из лука". Подарок очень понравился. Даже сам попробовал! Было очень интересно. Доволен сам, а девушка довольна еще больше. Получили массу положительных эмоций. Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень