101986
 

Подаруй відвідування троллейного парку для двох!

Екстремальні спуски на тролів для двох шукачів неабияких емоцій! Кожен пролетить 80 метрів по канатному спуску на спеціальному роликовому кріпленні. При цьому, трос повітряної траси натягнутий під нахилом з видом на річку, а найвища його точка розташувалася на позначці 8 метрів. Екстремалам видадуть шоломи і закріплять страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі спуститися на тролів. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 36 раз
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Тролейний парк для двох — що це?

Промчати по троллейному спуску на пристойній швидкості, хапаючи руками повітря — нехай всередині все завмирає від страху, задоволена посмішка з обличчя не зійде! Полювати за адреналіном належить удвох: коли хтось один зробить крок в «прірва», другий не роздумуючи стрибне слідом. Зустрінуться вони знову вже на землі, переповнені враженнями.

Як все проходить?

Щасливчики відшукають у парку Перемоги центр активного відпочинку «Драйв». Тут їх буде чекати інструктор, який видасть кожному захисний шолом, закріпить на поясі страхувальні системи, а також познайомить з правилами безпеки. Після такої грунтовної підготовки кожен зможе по разу спуститися на тролів, випробувавши найяскравіші емоції!

Тролів завдовжки цілих 80 метрів

Довжина троллейного спуску — 80 метрів. Таку дистанцію кожен пролетить за лічені секунди, але ці миті ще довго не можна буде забути.

Висота польоту над землею — 6-8 метрів

На стартовий майданчик належить піднятися по сходах, а розташована вона на висоті 8 метрів. Сама ж канатна траса з цієї точки поступово спускається вниз під нахилом. Цей нахил зроблено навмисно — для того, щоб швидкість польоту різко зростала.

Інструктаж + екіпірування

Попередній інструктаж дозволить ознайомитися з технікою безпеки, щоб після насолодитися екстремальним відпочинком з повним комфортом. Кожному видадуть шолом і надійно закріплять страхувальну систему.  

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень