Тролейний парк для двох

2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Тролейний парк для двох — що це?

Пролетіти по тролейному спуску на великій швидкості, хапаючи руками повітря — нехай всередині все завмирає від страху, задоволена усмішка з обличчя не зійде! Полювати за адреналіном Щасливчики будуть удвох: коли хтось один зробить крок у «прірву», інший без роздумів стрибне за ним слідом. Зустрінуться вони знову вже на землі, переповнені враженнями.

Як все відбувається?

Щасливчики відшукають у парку Перемоги центр активного відпочинку «Драйв». Тут на них чекатиме інструктор, який видасть кожному захисний шолом, закріпить на поясі страхувальні системи, а також познайомить з правилами безпеки. Після такої грунтовної підготовки кожен зможе по разу спуститися на тролеї, отримавши найяскравіші враження!

Тролей завдовжки 80 метрів

Довжина тролейного спуску — 80 метрів. Таку дистанцію друзі подолають за лічені секунди, але ці миттєвості ще надовго залишаться у пам'яті.

Високо над землею

На стартовий майданчик доведеться піднятися по сходах, а розташований він на висоті 8 метрів. Сама ж канатна траса з цієї точки поступово спускається вниз під нахилом. Цей нахил зроблено навмисно — для того, щоб швидкість польоту різко зростала.

Детальний інструктаж​

Попередній інструктаж дозволить ознайомитися з технікою безпеки, щоб після насолодитися екстремальним відпочинком з повним комфортом. Кожному видадуть шолом і надійно закріплять страхувальну систему. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Маша
16 травня 2018
Просто экстрим на экстриме!!! Ух!!! И страшно было, и адреналин в крове просто бушевал! Прокатились с ветерком) аж дух захватывает!))
Александра
28 березня 2018
Ааа! Это настоящий экстрим и незабываемые эмоции!) Нам сначала было страшно, но потом мы просто расслабились и полетели )) Было круто нереально!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.