101986
 

Тролейний парк для двох

Екстремальні спуски на тролеї для двох шукачів яскравих вражень! Кожен пролетить 80 метрів по канатному спуску на спеціальному роликовому кріпленні. Трос повітряної траси натягнутий під нахилом, а найвища його точка розташувалася на позначці в 8 метрів. Зверху відкриється чудовий вид на річку. Екстремалам видадуть шоломи і закріплять страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі спуститися на тролеї. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Тролейний парк для двох — що це?

Пролетіти по тролейному спуску на великій швидкості, хапаючи руками повітря — нехай всередині все завмирає від страху, задоволена усмішка з обличчя не зійде! Полювати за адреналіном Щасливчики будуть удвох: коли хтось один зробить крок у «прірву», інший без роздумів стрибне за ним слідом. Зустрінуться вони знову вже на землі, переповнені враженнями.

Як все відбувається?

Щасливчики відшукають у парку Перемоги центр активного відпочинку «Драйв». Тут на них чекатиме інструктор, який видасть кожному захисний шолом, закріпить на поясі страхувальні системи, а також познайомить з правилами безпеки. Після такої грунтовної підготовки кожен зможе по разу спуститися на тролеї, отримавши найяскравіші враження!

Тролей завдовжки 80 метрів

Довжина тролейного спуску — 80 метрів. Таку дистанцію друзі подолають за лічені секунди, але ці миттєвості ще надовго залишаться у пам'яті.

Високо над землею

На стартовий майданчик доведеться піднятися по сходах, а розташований він на висоті 8 метрів. Сама ж канатна траса з цієї точки поступово спускається вниз під нахилом. Цей нахил зроблено навмисно — для того, щоб швидкість польоту різко зростала.

Детальний інструктаж​

Попередній інструктаж дозволить ознайомитися з технікою безпеки, щоб після насолодитися екстремальним відпочинком з повним комфортом. Кожному видадуть шолом і надійно закріплять страхувальну систему. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

2 відгуки

М
Маша
16 травня 2018
Просто экстрим на экстриме!!! Ух!!! И страшно было, и адреналин в крове просто бушевал! Прокатились с ветерком) аж дух захватывает!))

А
Александра
28 березня 2018
Ааа! Это настоящий экстрим и незабываемые эмоции!) Нам сначала было страшно, но потом мы просто расслабились и полетели )) Было круто нереально!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень