102757
 

Догляд для тіла з мінералами

Комплексна програма догляду за тілом тривалістю 90 хвилин. Вона складається з трьох етапів, які допоможуть не тільки надати шкірі м'якість, але і повністю розслабитися. Спочатку майстер зробить сеанс масажу тривалістю одну годину та подбає про кожен м'яз. Після цього він очистить тіло за допомогою ніжного скрабу й нанесе маску з глини. Протягом півгодини можна буде релаксувати під м'яким пледом, поки корисні компоненти живитимуть шкіру. Наприкінці сеансу майстер додатково зволожить її кремом. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Догляд для тіла з мінералами — що це?

Розслабляючий сеанс по догляду за тілом. Щасливчик опиниться в стінах салону, де на нього чекає ціла програма з використанням натуральної косметики. Щоб підвищити ефективність процедур, шкіру попередньо очистять за допомогою скрабу. Після цього Щасливчик зможе відволіктися від буденних справ і забути про стреси під час масажу. Засоби, які при цьому буде використовувати майстер, наситять шкіру корисними мікроелементами.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться до студії здоров'я «Баланс», щоб насолодитися корисним комплексом. Все почнеться з масажу. Протягом години майстер буде розминати кожен м'яз, позбавляючи від скутості і перевтоми. Потім настане черга скрабу — на очищення шкіри за допомогою натуральних мікрочастинок піде близько 20 хвилин. Фінальним етапом стане обгортання живильною глиною. Щасливчика укутають на 30 хвилин, щоб корисні компоненти наситили шкіру. Після того як залишки маски будуть змиті, майстер додатково нанесе зволожуючий лосьйон.

Глибоке очищення

Скрабування тіла — це не тільки спосіб ретельного очищення, але також підготовка до наступних етапів програми. Щасливчика чекає видимий ефект: шкіра стане набагато м'якшою і ніжнішою.

Масаж всього тіла

Приємно і корисно — це все про масаж. Сеанс в класичній техніці допоможе зарядитися енергією і усуне скутість в м'язах.

Живильне обгортання

Ключовий етап догляду з мінералами — глиняне обгортання. Така процедура допомагає відновити необхідний баланс мікроелементів в шкірі. Крім того, вона впливає й на внутрішні процеси в організмі: поліпшує кровообіг та обмін речовин.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

1 відгук

И
Инна
23 березня 2018
Очень необычный, но очень приятный приятный подарок от друзей! Отдохнула в салоне как никогда! Все понравилось: и массаж, и скраб, и обертывание. Чувствуешь себя настоящей леди)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень