101944
 

Урок аргентинського танго

Вивчення основних рухів танго — кроків і поворотів — під керівництвом одразу 2-х професійних танцюристів! Вони будуть разом показувати рухи, а пари дзеркально повторювати на паркеті. Захоплююче заняття відбуватиметься в індивідуальному форматі, що дозволить максимально розслабитись і, крім іншого, познайомитися ближче із психологією яскравого танцю. Завершить урок танцювальна імпровізація на паркеті — розучені рухи партнери виконають під різні фрагменти музики танго. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Урок аргентинського танго — що це?

Основними рухами танго є крок і поворот, головною прикрасою — емоції. Найпалкіший танець можна виконати під різні фрагменти музики й передати різний настрій: пристрасть, смуток або ж навпаки, радість. На пару чекає знайомство саме з аргентинським танго — воно вважається зразком для наслідування у всьому світі, й усі класичні рухи взяті звідти. Займатимуться з партнерами одразу 2 тренера, щоб навчання давалося максимально легко й просто.

Як все відбувається?

Знайомитися із найбільш харизматичним танцем у світі Щасливчикам належить у школі «Ritmo del Амоr». Тут вони разом стануть на паркет у передчутті цікавого уроку. Тренери почнуть його з невеликої розминки, а також із вивчення базових «па». Для заняття підберуть різні мелодії танго, щоб можна було відчути несхожі між собою ритми й навчитися виражати емоції у залежності від настрою музики. Розучені рухи Щасливчики зможуть об'єднати в цілісну постановку або використовувати для імпровізацій.

Аргентинський танець пристрасті — танго

Чарівність цього експресивного танцю як раз у тому, що він нагадує діалог. Пара вчиться розмовляти за допомогою рухів, а приклад показують тренери. Основні техніки, які належить опанувати, це:

  • базові кроки;
  • обертання;
  • випади.

Індивідуальне заняття з 2-ма тренерами

Одразу 2 професійних танцюриста проведуть майстер-клас для своїх гостей. Вони покажуть, як взаємодіють партнери в танці, виконуючи окремо й в парі чоловічі, а також жіночі «па». У такому форматі вивчити постановку можна набагато швидше.

Імпровізація на танцювальному паркеті

Танцювальний паркет буде порожній, адже на час майстер-класу зал належить тільки парі. Вони зможуть виконати імпровізації під різну музику танго, давши волю своїм почуттям.

Місце проведення враження:

Школа аргентинського танго "Ritmo del Amor"
вул.московська, 40 Показати на мапі

1 відгук

Р
Рита
2 червня 2015
Ставлю 5+ и компании бодо за организацию нашего досуга, и прекрасным тренерам Андрею и Александре Синельниковым. Мы с мужем получили удовольствие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень