Урок аргентинського танго

2 людини
60 хвилин
Доступно з 18 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Урок аргентинського танго — що це?

Основними рухами танго є крок і поворот, головною прикрасою — емоції. Найпалкіший танець можна виконати під різні фрагменти музики й передати різний настрій: пристрасть, смуток або ж навпаки, радість. На пару чекає знайомство саме з аргентинським танго — воно вважається зразком для наслідування у всьому світі, й усі класичні рухи взяті звідти. Займатимуться з партнерами одразу 2 тренера, щоб навчання давалося максимально легко й просто.

Як все відбувається?

Знайомитися із найбільш харизматичним танцем у світі Щасливчикам належить у школі «Ritmo del Амоr». Тут вони разом стануть на паркет у передчутті цікавого уроку. Тренери почнуть його з невеликої розминки, а також із вивчення базових «па». Для заняття підберуть різні мелодії танго, щоб можна було відчути несхожі між собою ритми й навчитися виражати емоції у залежності від настрою музики. Розучені рухи Щасливчики зможуть об'єднати в цілісну постановку або використовувати для імпровізацій.

Аргентинський танець пристрасті — танго

Чарівність цього експресивного танцю як раз у тому, що він нагадує діалог. Пара вчиться розмовляти за допомогою рухів, а приклад показують тренери. Основні техніки, які належить опанувати, це:

  • базові кроки;
  • обертання;
  • випади.

Індивідуальне заняття з 2-ма тренерами

Одразу 2 професійних танцюриста проведуть майстер-клас для своїх гостей. Вони покажуть, як взаємодіють партнери в танці, виконуючи окремо й в парі чоловічі, а також жіночі «па». У такому форматі вивчити постановку можна набагато швидше.

Імпровізація на танцювальному паркеті

Танцювальний паркет буде порожній, адже на час майстер-класу зал належить тільки парі. Вони зможуть виконати імпровізації під різну музику танго, давши волю своїм почуттям.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Рита
2 июня 2015
Ставлю 5+ и компании бодо за организацию нашего досуга, и прекрасным тренерам Андрею и Александре Синельниковым. Мы с мужем получили удовольствие.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки