101944
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Вивчення основних рухів танго — кроків і поворотів — під керівництвом відразу 2-х професійних танцюристів! Вони будуть разом показувати руху, а пари дзеркально повторювати на паркеті. Захоплююче заняття пройде в індивідуальному форматі, що дозволить максимально розслабитись і, крім іншого, познайомитися ближче з психологією яскравого танцю. Завершить урок танцювальна імпровізація на паркеті — розучені рухи партнери виконають під різні фрагменти музики танго. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 32 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2018

Урок аргентинського танго — що це?

Основними рухами танго є крок і поворот, головною прикрасою — емоції. Самий палкий танець можна виконати під різні фрагменти музики і передати різний настрій: пристрасть, смуток або ж навпаки, радість. Пару чекає знайомство саме з аргентинським танго — воно вважається зразком для наслідування у всьому світі, і всі класичні рухи взяті звідти. Займатися з партнерами будуть відразу 2 тренера, щоб навчання давалося максимально легко і просто.

Як все проходить?

Знайомитися з самим харизматичним танцем у світі Щасливчикам належить школі «Ritmo del Амог». Тут вони разом стануть на паркет в передчутті цікавого уроку. Тренери почнуть його з невеликої розминки, а також з вивчення базових «па». Для заняття підберуть різні мелодії танго, щоб можна було відчути несхожі між собою ритми і навчитися виражати емоції в залежності від настрою музики. Розучені рухи Щасливчики зможуть об'єднати в цілісну постановку або використовувати для імпровізацій.

Аргентинський танець пристрасті — танго

Чарівність цього експресивного танцю як раз в тому, що він нагадує діалог. Пара вчиться розмовляти за допомогою рухів, а приклад показують тренери. Основні техніки, які належить освоїти, це:

  • базові кроки
  • обертання
  • випади

Індивідуальне заняття з 2-ма тренерами

Відразу 2 професійних танцюриста проведуть майстер-клас для своїх гостей. Вони покажуть, як взаємодіють партнери в танці, виконуючи окремо і в парі чоловічі, а також жіночі «па». У такому форматі вивчити постановку можна набагато швидше.

Імпровізація на танцювальному паркеті

Танцювальний паркет буде порожній, адже на час майстер-класу зал належить тільки парі. Вони зможуть виконати імпровізації під різну музику танго, давши волю своїм почуттям.

Місце проведення враження:

Школа аргентинського танго "Ritmo del Amor"
вул.московська, 40 Показати на мапі

1 відгук

Р
Рита
2 червня 2015
Ставлю 5+ и компании бодо за организацию нашего досуга, и прекрасным тренерам Андрею и Александре Синельниковым. Мы с мужем получили удовольствие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень