101944
 

Урок аргентинського танго

Вивчення основних рухів танго — кроків і поворотів — під керівництвом одразу 2-х професійних танцюристів! Вони будуть разом показувати рухи, а пари дзеркально повторювати на паркеті. Захоплююче заняття відбуватиметься в індивідуальному форматі, що дозволить максимально розслабитись і, крім іншого, познайомитися ближче із психологією яскравого танцю. Завершить урок танцювальна імпровізація на паркеті — розучені рухи партнери виконають під різні фрагменти музики танго. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Урок аргентинського танго — що це?

Основними рухами танго є крок і поворот, головною прикрасою — емоції. Найпалкіший танець можна виконати під різні фрагменти музики й передати різний настрій: пристрасть, смуток або ж навпаки, радість. На пару чекає знайомство саме з аргентинським танго — воно вважається зразком для наслідування у всьому світі, й усі класичні рухи взяті звідти. Займатимуться з партнерами одразу 2 тренера, щоб навчання давалося максимально легко й просто.

Як все відбувається?

Знайомитися із найбільш харизматичним танцем у світі Щасливчикам належить у школі «Ritmo del Амоr». Тут вони разом стануть на паркет у передчутті цікавого уроку. Тренери почнуть його з невеликої розминки, а також із вивчення базових «па». Для заняття підберуть різні мелодії танго, щоб можна було відчути несхожі між собою ритми й навчитися виражати емоції у залежності від настрою музики. Розучені рухи Щасливчики зможуть об'єднати в цілісну постановку або використовувати для імпровізацій.

Аргентинський танець пристрасті — танго

Чарівність цього експресивного танцю як раз у тому, що він нагадує діалог. Пара вчиться розмовляти за допомогою рухів, а приклад показують тренери. Основні техніки, які належить опанувати, це:

  • базові кроки;
  • обертання;
  • випади.

Індивідуальне заняття з 2-ма тренерами

Одразу 2 професійних танцюриста проведуть майстер-клас для своїх гостей. Вони покажуть, як взаємодіють партнери в танці, виконуючи окремо й в парі чоловічі, а також жіночі «па». У такому форматі вивчити постановку можна набагато швидше.

Імпровізація на танцювальному паркеті

Танцювальний паркет буде порожній, адже на час майстер-класу зал належить тільки парі. Вони зможуть виконати імпровізації під різну музику танго, давши волю своїм почуттям.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа аргентинського танго "Ritmo del Amor"
вул.московська, 40 Показати на мапі

1 відгук

Р
Рита
2 червня 2015
Ставлю 5+ и компании бодо за организацию нашего досуга, и прекрасным тренерам Андрею и Александре Синельниковым. Мы с мужем получили удовольствие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень