Урок фотографії та ретуші

1 людина
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з секретами вдалого кадру й подальшої його обробки. Досвідчений фотограф складе індивідуальну програму заняття залежно від рівня навичок. Спочатку він допоможе зробити серію вдалих знімків, а потім навчить надавати їм досконалого вигляду за допомогою професійного фоторедактора. З собою необхідно захопити особисту фотокамеру, що допоможе краще розібратися в її функціональних можливостях.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде в студію «Twiggy», де на нього чекатиме фотограф. Першим ділом, профі визначить рівень навичок учня, а потім поцікавиться, чи є у нього особливі побажання. Це дозволить скласти максимально цікаву та ефективну програму заняття. А далі настане черга захоплюючої практики.

Індивідуальна програма заняття

Основна тема заняття визначається з урахуванням рівня навичок та особистих побажань Щасливчика. Це дозволить зробити його максимально цікавим й ефективним.

Секрети фотомистецтва

Нсамперед, викладач оцінить фотоапарат учня та допоможе краще пізнати його можливості. Потім почнеться захоплююча практика. Новачок зможе дізнатися головні секрети вдалого кадру, а більш досвідчені любителі — опанувати кілька цікавих прийомів.

Ретуш готових фотографій

Фотографії здобудуть досконалого вигляду завдяки ретуші в професійному фоторедакторі. Так, потрібно навчитися робити кольорокорекцію, експериментувати з яскравістю та контрастами, а також інших цікавих фішок.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.