101987
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Індивідуальний урок по створенню вдалих знімків і подальшої їх обробки. Під час практичної частини вийде осягнути основи фотомистецтва, а готові кадри належить опрацювати у професійному редакторі. Тема заняття підбирається в залежності від рівня навичок та особистих побажань учня. З собою необхідно захопити особистий фотоапарат, що дозволить краще дізнатися про його функціональних можливостях. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
1 чоловік
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з секретами вдалого кадру і подальшої його обробки. Досвідчений фотограф складе індивідуальну програму заняття залежно від рівня навичок. Спочатку він допоможе зробити серію вдалих знімків, а потім навчить надавати їм досконалий вид з допомогою професійного фоторедактора. З собою необхідно захопити особисту фотокамеру, що допоможе краще розібратися в її функціональних можливостях.

Як все проходить?

Щасливчик прибуде в студію «Twiggy», де його буде чекати зустріч з фотографом. Першим ділом, профі визначить рівень навичок учня, а потім поцікавиться, чи є у нього особливі побажання. Це дозволить скласти максимально цікаву та ефективну програму заняття. А далі настане черга захоплюючій практики.

Індивідуальна програма заняття

Основна тема заняття визначається з урахуванням рівня навичок та особистих побажань Щасливчика. Це дозволить зробити його максимально цікавим і ефективним.

Секрети фотомистецтва

насамперед, викладач оцінить фотоапарат учня і допоможе краще пізнати його можливості. Потім почнеться захоплююча практика. Новачки зможуть дізнатися головні секрети вдалого кадру, а більш досвідчені любителі — освоїти кілька цікавих прийомів.

Ретуш готових фотографій

фотографії знайдуть досконалий вигляд завдяки ретуші в професійному фоторедакторі. Так, потрібно навчитися робити цветокоррекцию, експериментувати з яскравістю і контрастами, а також інших цікавих фішок.

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень