101987
 

Урок фотографії та ретуші

Індивідуальний урок  зі створення вдалих знімків і подальшої їх обробки. Під час практичної частини вийде осягнути основи фотомистецтва, а готові кадри належить опрацювати у професійному редакторі. Тема заняття підбирається в залежності від рівня навичок та особистих побажань учня. З собою необхідно захопити особистий фотоапарат, що дозволить краще дізнатися про його функціональні можливості. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з секретами вдалого кадру й подальшої його обробки. Досвідчений фотограф складе індивідуальну програму заняття залежно від рівня навичок. Спочатку він допоможе зробити серію вдалих знімків, а потім навчить надавати їм досконалого вигляду за допомогою професійного фоторедактора. З собою необхідно захопити особисту фотокамеру, що допоможе краще розібратися в її функціональних можливостях.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде в студію «Twiggy», де на нього чекатиме фотограф. Першим ділом, профі визначить рівень навичок учня, а потім поцікавиться, чи є у нього особливі побажання. Це дозволить скласти максимально цікаву та ефективну програму заняття. А далі настане черга захоплюючої практики.

Індивідуальна програма заняття

Основна тема заняття визначається з урахуванням рівня навичок та особистих побажань Щасливчика. Це дозволить зробити його максимально цікавим й ефективним.

Секрети фотомистецтва

Нсамперед, викладач оцінить фотоапарат учня та допоможе краще пізнати його можливості. Потім почнеться захоплююча практика. Новачок зможе дізнатися головні секрети вдалого кадру, а більш досвідчені любителі — опанувати кілька цікавих прийомів.

Ретуш готових фотографій

Фотографії здобудуть досконалого вигляду завдяки ретуші в професійному фоторедакторі. Так, потрібно навчитися робити кольорокорекцію, експериментувати з яскравістю та контрастами, а також інших цікавих фішок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень