101987
 

Урок фотографії та ретуші

Індивідуальний урок  зі створення вдалих знімків і подальшої їх обробки. Під час практичної частини вийде осягнути основи фотомистецтва, а готові кадри належить опрацювати у професійному редакторі. Тема заняття підбирається в залежності від рівня навичок та особистих побажань учня. З собою необхідно захопити особистий фотоапарат, що дозволить краще дізнатися про його функціональні можливості. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з секретами вдалого кадру й подальшої його обробки. Досвідчений фотограф складе індивідуальну програму заняття залежно від рівня навичок. Спочатку він допоможе зробити серію вдалих знімків, а потім навчить надавати їм досконалого вигляду за допомогою професійного фоторедактора. З собою необхідно захопити особисту фотокамеру, що допоможе краще розібратися в її функціональних можливостях.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде в студію «Twiggy», де на нього чекатиме фотограф. Першим ділом, профі визначить рівень навичок учня, а потім поцікавиться, чи є у нього особливі побажання. Це дозволить скласти максимально цікаву та ефективну програму заняття. А далі настане черга захоплюючої практики.

Індивідуальна програма заняття

Основна тема заняття визначається з урахуванням рівня навичок та особистих побажань Щасливчика. Це дозволить зробити його максимально цікавим й ефективним.

Секрети фотомистецтва

Нсамперед, викладач оцінить фотоапарат учня та допоможе краще пізнати його можливості. Потім почнеться захоплююча практика. Новачок зможе дізнатися головні секрети вдалого кадру, а більш досвідчені любителі — опанувати кілька цікавих прийомів.

Ретуш готових фотографій

Фотографії здобудуть досконалого вигляду завдяки ретуші в професійному фоторедакторі. Так, потрібно навчитися робити кольорокорекцію, експериментувати з яскравістю та контрастами, а також інших цікавих фішок.

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень