Урок верхової їзди

1 людина
45 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Урок верхової їзди — що це?

Верхова їзда — дуже демократичний вид спорту. Вона доступна практично в будь-якому віці і славиться своєю здатністю приносити безмежне задоволення. Контакт з конем багато чого коштує — тварини дуже добре відчувають настрій свого наїзника і примудряються всіляко на нього впливати. Заняття однозначно завершиться на хорошій хвилі, а ось наскільки ефективним воно буде, залежить від старанності учня. Йому доведеться слухати поради професійного наставника і виконувати базові вправи, які лежать в основі кінного спорту.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає заміський туристичний комплекс «Золота підкова». Манежі цього кінного клубу розташувалися прямо на відкритому повітрі, і конячки відчувають себе тут дуже вільно. Спершу гостя чекає знайомство з досвідченим інструктором з кінної виїздки. Він розповість техніку безпеки і трохи профільної теорії. Після цього можна буде зайняти місце в сідлі і попрактикувати базові техніки верхової їзди. Навчання розпочнеться з вправ, що сприяютимуть правильній посадці, водночас Щасливчика вчитимуть підтримувати контакт з конем і керувати ним.

Ази управління конем — на 1 занятті!

Всього 1 заняття, але можна багато чого встигнути! Головне, зосередити увагу на правильності виконання вправ і досягти своїх перших результатів:

  • навчитися правильно сидіти в сідлі;
  • освоїти основні команди;
  • проїхатися верхи самостійно.

Катання на відкритому манежі

Величезна територія туристичного комплексу розташувалася за містом. Саме тому просторі манежі для катання на конях з усіх боків оточила природа. Ці ділянки для скакунів — рідний дім. Вони звикли гарцювати на майданчиках, а тому з радістю покатають верхи всіх бажаючих, в тому числі і свого особливого гостя.

Інструктаж і екіпірування

Перед заняттям наїзнику обов'язково видадуть шолом, щоб він відчував себе комфортно верхи на коні. А супроводжувати учня весь час буде професійний інструктор — майстер спорту з верхової їзди.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.