101978
 

Урок верхової їзди

Індивідуальне навчання майстерності керування конем — рівень навичок не має значення! Професійний інструктор з кінного спорту навчить знаходити контакт з твариною, займати правильну позицію наїзника, давати команди і самостійно їхати верхи. Програма уроку створюється індивідуально, а тому більш досвідчені наїзники зможуть освоїти новий для себе стиль верхової їзди — рись або галоп. Відкриті манежі кінного клубу знаходяться за містом — в 11 км від Миколаєва.  детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Урок верхової їзди — що це?

Верхова їзда — дуже демократичний вид спорту. Вона доступна практично в будь-якому віці і славиться своєю здатністю приносити безмежне задоволення. Контакт з конем багато чого коштує — тварини дуже добре відчувають настрій свого наїзника і примудряються всіляко на нього впливати. Заняття однозначно завершиться на хорошій хвилі, а ось наскільки ефективним воно буде, залежить від старанності учня. Йому доведеться слухати поради професійного наставника і виконувати базові вправи, які лежать в основі кінного спорту.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає заміський туристичний комплекс «Золота підкова». Манежі цього кінного клубу розташувалися прямо на відкритому повітрі, і конячки відчувають себе тут дуже вільно. Спершу гостя чекає знайомство з досвідченим інструктором з кінної виїздки. Він розповість техніку безпеки і трохи профільної теорії. Після цього можна буде зайняти місце в сідлі і попрактикувати базові техніки верхової їзди. Навчання розпочнеться з вправ, що сприяютимуть правильній посадці, водночас Щасливчика вчитимуть підтримувати контакт з конем і керувати ним.

Ази управління конем — на 1 занятті!

Всього 1 заняття, але можна багато чого встигнути! Головне, зосередити увагу на правильності виконання вправ і досягти своїх перших результатів:

  • навчитися правильно сидіти в сідлі;
  • освоїти основні команди;
  • проїхатися верхи самостійно.

Катання на відкритому манежі

Величезна територія туристичного комплексу розташувалася за містом. Саме тому просторі манежі для катання на конях з усіх боків оточила природа. Ці ділянки для скакунів — рідний дім. Вони звикли гарцювати на майданчиках, а тому з радістю покатають верхи всіх бажаючих, в тому числі і свого особливого гостя.

Інструктаж і екіпірування

Перед заняттям наїзнику обов'язково видадуть шолом, щоб він відчував себе комфортно верхи на коні. А супроводжувати учня весь час буде професійний інструктор — майстер спорту з верхової їзди.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

2 відгуки

О
Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень