101978
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне навчання майстерності керування конем — рівень навичок не має значення! Професійний інструктор з кінної виїздки навчить знаходити контакт з твариною, займати правильну позицію наїзника, давати команди коні і самостійно їхати верхи. Програма уроку розробляється індивідуально, а тому більш досвідчені наїзники зможуть освоїти новий для себе стиль верхової їзди — рись або галоп. Відкриті манежі кінного клубу знаходяться за містом — в 11 км від Миколаєва.  детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 200 раз
1 чоловік
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди — що це?

Верхова їзда — дуже демократичний вид спорту. Вона доступна практично в будь-якому віці і славиться своєю здатністю приносити безмежне задоволення. Контакт з конем багато чого коштує — добрі тварини дуже чуйно відчувають настрій свого наїзника і примудряються всіляко на нього впливати. Заняття однозначно пройде на хорошій хвилі, а ось наскільки ефективним воно буде, залежить від старанності учня. Йому належить слухати поради професійного наставника і виконувати базові вправи, які лежать в основі кінного спорту.

Як все проходить?

Щасливчик відвідає заміський туристичний комплекс «Золота підкова». Манежі цього кінного клубу розташувалися прямо на відкритому повітрі, і конячки відчувають себе тут дуже вільно. Спершу гостя чекає знайомство з досвідченим інструктором з кінної виїздки. Він розповість техніку безпеки і трохи профільної теорії. Після цього можна буде зайняти місце в сідлі і попрактикувати базові техніки верхової їзди. Навчання розпочнеться з вправ, що сприяють виробленню правильної посадки, одночасно Щасливчика будуть вчити підтримувати контакт з конем і впливати на неї.

Ази керування конем — на 1 занятті!

Всього 1 заняття, але можна багато чого встигнути! Головне, зосередити увагу на правильності виконання вправ і досягти своїх перших результатів:

  • навчитися правильно сидіти в сідлі
  • освоїти основні команди для тваринного
  • проїхатися верхи, самостійно керуючи конем

Катання на відкритому манежі

Величезна територія туристичного комплексу розташувалася за містом. Саме тому просторі манежі для катання на конях з усіх боків оточила природа. Ці плацы для скакунів — рідний дім. Вони звикли гарцювати на майданчиках, а тому з радістю прокатають верхи всіх бажаючих. В тому числі, і свого особливого гостя.

Інструктаж і екіпірування

Перед заняттям наїзникові обов'язково видадуть шолом, щоб він відчував себе комфортно верхи на коні. А супроводжувати учня весь час буде професійний інструктор — майстер спорту з верхової їзди.  

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

О
Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень