101923
 

В гостях у коваля

Секрети стародавньої ковальської справи — від досвідченого ремісника! Він проведе захоплюючу екскурсію по своїй майстерні, покаже, з якими інструментами працює, і як метал перетворюється у витончений виріб. Один з таких належить власноруч викувати під керівництвом майстра — це може бути підкова або інший невеликий сувенір. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

В гостях у коваля — що це?

Захоплююче знайомство з давнім ремеслом в компанії близької людини. В ході екскурсії по майстерні вийде не тільки дізнатися, як відбувається процес художньої ковки, але і навіть взяти в ньому особисту участь! В результаті — на пам'ять про зустріч з ковалем залишиться невеликий металевий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться в майстерню справжнього коваля — саме тут метал набуває витончені обриси і перетворюється на красиві вироби. Ремісник проведе гостей по всіх закутках свого «цеха», розповість, як працювати з інструментами і опускати заготовку у вогонь, а також присвятить в інші тонкощі цієї справи. Отримані навички не пропадуть даром — під керівництвом майстра Щасливчики навіть зможуть взяти рівну участь в процесі кування!

Знайомство з древнім ремеслом

Ремесло коваля нагадує якісь магічні маніпуляції. З безформного і твердого шматка металу він дивним чином створює витончені вироби, майже ювелірної роботи. У чому секрет і як це вдається — вийде дізнатися під час зустрічі з досвідченим ковалем!

Захоплююча екскурсія по кузні

Коваль проведе гостей по своїй майстерні, покаже, «як гартувалася сталь», розповість про призначення молота, ковадла та інших інструментів. А ще у нього в «арсеналі» безліч захоплюючих історій, пов'язаних з улюбленою справою, тож знайомство вийде дуже захоплююче!

Кований сувенір своїми руками

«Цвяхом» програми екскурсії стане можливість особисто прийняти участь в процесі кування. Під керівництвом вмілого майстра можна перетворити метал в невеликий сувенір, наприклад, підкову.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ворчаков - Майстерня ковальської справи
р. Миколаїв, м. Погорілове Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень