101923
 

В гостях у коваля

Секрети стародавньої ковальської справи — від досвідченого ремісника! Він проведе захоплюючу екскурсію по своїй майстерні, покаже, з якими інструментами працює, і як метал перетворюється у витончений виріб. Один з таких належить власноруч викувати під керівництвом майстра — це може бути підкова або інший невеликий сувенір. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

В гостях у коваля — що це?

Захоплююче знайомство з давнім ремеслом в компанії близької людини. В ході екскурсії по майстерні вийде не тільки дізнатися, як відбувається процес художньої ковки, але і навіть взяти в ньому особисту участь! В результаті — на пам'ять про зустріч з ковалем залишиться невеликий металевий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться в майстерню справжнього коваля — саме тут метал набуває витончені обриси і перетворюється на красиві вироби. Ремісник проведе гостей по всіх закутках свого «цеха», розповість, як працювати з інструментами і опускати заготовку у вогонь, а також присвятить в інші тонкощі цієї справи. Отримані навички не пропадуть даром — під керівництвом майстра Щасливчики навіть зможуть взяти рівну участь в процесі кування!

Знайомство з древнім ремеслом

Ремесло коваля нагадує якісь магічні маніпуляції. З безформного і твердого шматка металу він дивним чином створює витончені вироби, майже ювелірної роботи. У чому секрет і як це вдається — вийде дізнатися під час зустрічі з досвідченим ковалем!

Захоплююча екскурсія по кузні

Коваль проведе гостей по своїй майстерні, покаже, «як гартувалася сталь», розповість про призначення молота, ковадла та інших інструментів. А ще у нього в «арсеналі» безліч захоплюючих історій, пов'язаних з улюбленою справою, тож знайомство вийде дуже захоплююче!

Кований сувенір своїми руками

«Цвяхом» програми екскурсії стане можливість особисто прийняти участь в процесі кування. Під керівництвом вмілого майстра можна перетворити метал в невеликий сувенір, наприклад, підкову.

Місце проведення враження:

Ворчаков - Майстерня ковальської справи
р. Миколаїв, м. Погорілове Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень