В гостях у коваля

2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

В гостях у коваля — що це?

Захоплююче знайомство з давнім ремеслом в компанії близької людини. В ході екскурсії по майстерні вийде не тільки дізнатися, як відбувається процес художньої ковки, але і навіть взяти в ньому особисту участь! В результаті — на пам'ять про зустріч з ковалем залишиться невеликий металевий сувенір.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться в майстерню справжнього коваля — саме тут метал набуває витончені обриси і перетворюється на красиві вироби. Ремісник проведе гостей по всіх закутках свого «цеха», розповість, як працювати з інструментами і опускати заготовку у вогонь, а також присвятить в інші тонкощі цієї справи. Отримані навички не пропадуть даром — під керівництвом майстра Щасливчики навіть зможуть взяти рівну участь в процесі кування!

Знайомство з древнім ремеслом

Ремесло коваля нагадує якісь магічні маніпуляції. З безформного і твердого шматка металу він дивним чином створює витончені вироби, майже ювелірної роботи. У чому секрет і як це вдається — вийде дізнатися під час зустрічі з досвідченим ковалем!

Захоплююча екскурсія по кузні

Коваль проведе гостей по своїй майстерні, покаже, «як гартувалася сталь», розповість про призначення молота, ковадла та інших інструментів. А ще у нього в «арсеналі» безліч захоплюючих історій, пов'язаних з улюбленою справою, тож знайомство вийде дуже захоплююче!

Кований сувенір своїми руками

«Цвяхом» програми екскурсії стане можливість особисто прийняти участь в процесі кування. Під керівництвом вмілого майстра можна перетворити метал в невеликий сувенір, наприклад, підкову.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки