101998
 

Вечірка в лімузині

Розкішна вечірка для веселої компанії — її можна влаштувати прямо в салоні 9-метрового лімузина Chrysler Bentley Style! Всередині цей білосніжний гігант оснащений усіма зручностями: шкіряний диван, бар, DVD монітор, диско-пол і двозонний клімат-контроль. На тлі запалена неонова підсвітка, яка зі старту дасть чудовий настрій для 8 гостей. Маршрут прогулянки на лімузині можна спланувати разом з персональним водієм — зупинки для фотосесій передбачені на маршруті. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
8 людей
2 години
Використати до 30.11.2018

Вечірка в лімузині — що це?

Персональний водій відчиняє дверцята лімузина — і компанія буквально потрапляє в інший світ. За тонованими стеклами престижного авто не видно, що ховається в салоні. Але як тільки двері піднімаються угору, вся розкіш кидається в очі. В світлі неонових лампочок проглядається кутовий диван зі шкіри, стильний дизайн внутрішнього оздоблення, бар, найновіше відео - і аудіообладнання. Так відпочивати належить тільки королям вечірок — тож, ласкаво просимо «на борт»!

Як все відбувається?

Запально і весело, а головне, розкішно відбудеться вечірка в салоні лімузину для Щасливчика і 7 його друзів. Разом вони зручно розташуються на шкіряному дивані, будуть слухати музику, пити шампанське, якщо побажають, і спостерігати за міськими пейзажами, що проносяться мимо. Тоновані вікна приховають компанію від сторонніх поглядів, в той час як в салоні буде запалена неонова підсвітка, а колонки зазвучать на повну потужність.

Вечірка класу Lux — в лімузині!

Для такої вечірки навіть привід не потрібен — всі умови для розкішного відпочинку з компанією створені. Можна зібрати друзів по місту, включити неонове підсвічування в салоні і влаштувати справжнє party!

Білосніжне авто Chrysler Bentley Style

Довжина білосніжного гіганта Chrysler Bentley Style — 9 метрів, а двері для зручності відчиняються вгору, піднімаючись як крило чайки. У салоні є шкіряний диван, DVD монітор, диско-пол і двозонний клімат-контроль. А келихи для свята можна знайти біля стильного бару.

Маршрут пересування — вільний

Персональний водій забере винуватця торжества і всіх запрошених за будь-якою адресою в межах міста. Після чого можна буде спланувати маршрут 2-годинної прогулянки і вибрати знакові місця для зупинок по дорозі. Наприклад, варто пригальмувати, щоб зробити яскраві фото на пам'ять!

Місце проведення враження:

Оренда лімузинів

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень