Вечірка в лімузині

8 людей
2 години
Використати до 30.04.2019

Вечірка в лімузині — що це?

Персональний водій відчиняє дверцята лімузина — і компанія буквально потрапляє в інший світ. За тонованими стеклами престижного авто не видно, що ховається в салоні. Але як тільки двері піднімаються угору, вся розкіш кидається в очі. В світлі неонових лампочок проглядається кутовий диван зі шкіри, стильний дизайн внутрішнього оздоблення, бар, найновіше відео - і аудіообладнання. Так відпочивати належить тільки королям вечірок — тож, ласкаво просимо «на борт»!

Як все відбувається?

Запально і весело, а головне, розкішно відбудеться вечірка в салоні лімузину для Щасливчика і 7 його друзів. Разом вони зручно розташуються на шкіряному дивані, будуть слухати музику, пити шампанське, якщо побажають, і спостерігати за міськими пейзажами, що проносяться мимо. Тоновані вікна приховають компанію від сторонніх поглядів, в той час як в салоні буде запалена неонова підсвітка, а колонки зазвучать на повну потужність.

Вечірка класу Lux — в лімузині!

Для такої вечірки навіть привід не потрібен — всі умови для розкішного відпочинку з компанією створені. Можна зібрати друзів по місту, включити неонове підсвічування в салоні і влаштувати справжнє party!

Білосніжне авто Chrysler Bentley Style

Довжина білосніжного гіганта Chrysler Bentley Style — 9 метрів, а двері для зручності відчиняються вгору, піднімаючись як крило чайки. У салоні є шкіряний диван, DVD монітор, диско-пол і двозонний клімат-контроль. А келихи для свята можна знайти біля стильного бару.

Маршрут пересування — вільний

Персональний водій забере винуватця торжества і всіх запрошених за будь-якою адресою в межах міста. Після чого можна буде спланувати маршрут 2-годинної прогулянки і вибрати знакові місця для зупинок по дорозі. Наприклад, варто пригальмувати, щоб зробити яскраві фото на пам'ять!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки