101998
 

Вечірка в лімузині

Розкішна вечірка для веселої компанії — її можна влаштувати прямо в салоні 9-метрового лімузина Chrysler Bentley Style! Всередині цей білосніжний гігант оснащений усіма зручностями: шкіряний диван, бар, DVD монітор, диско-пол і двозонний клімат-контроль. На тлі запалена неонова підсвітка, яка зі старту дасть чудовий настрій для 8 гостей. Маршрут прогулянки на лімузині можна спланувати разом з персональним водієм — зупинки для фотосесій передбачені на маршруті. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
8 людей
2 години
Використати до 28.02.2019

Вечірка в лімузині — що це?

Персональний водій відчиняє дверцята лімузина — і компанія буквально потрапляє в інший світ. За тонованими стеклами престижного авто не видно, що ховається в салоні. Але як тільки двері піднімаються угору, вся розкіш кидається в очі. В світлі неонових лампочок проглядається кутовий диван зі шкіри, стильний дизайн внутрішнього оздоблення, бар, найновіше відео - і аудіообладнання. Так відпочивати належить тільки королям вечірок — тож, ласкаво просимо «на борт»!

Як все відбувається?

Запально і весело, а головне, розкішно відбудеться вечірка в салоні лімузину для Щасливчика і 7 його друзів. Разом вони зручно розташуються на шкіряному дивані, будуть слухати музику, пити шампанське, якщо побажають, і спостерігати за міськими пейзажами, що проносяться мимо. Тоновані вікна приховають компанію від сторонніх поглядів, в той час як в салоні буде запалена неонова підсвітка, а колонки зазвучать на повну потужність.

Вечірка класу Lux — в лімузині!

Для такої вечірки навіть привід не потрібен — всі умови для розкішного відпочинку з компанією створені. Можна зібрати друзів по місту, включити неонове підсвічування в салоні і влаштувати справжнє party!

Білосніжне авто Chrysler Bentley Style

Довжина білосніжного гіганта Chrysler Bentley Style — 9 метрів, а двері для зручності відчиняються вгору, піднімаючись як крило чайки. У салоні є шкіряний диван, DVD монітор, диско-пол і двозонний клімат-контроль. А келихи для свята можна знайти біля стильного бару.

Маршрут пересування — вільний

Персональний водій забере винуватця торжества і всіх запрошених за будь-якою адресою в межах міста. Після чого можна буде спланувати маршрут 2-годинної прогулянки і вибрати знакові місця для зупинок по дорозі. Наприклад, варто пригальмувати, щоб зробити яскраві фото на пам'ять!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Оренда лімузинів

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень