101931
 

Мотузковий парк для компанії

Розважальний мотузковий комплекс на висоті від 1-го до 8 метрів! Дружна компанія з 4-х чоловік відправиться в екстремальну пригоду. На шляху зустрінуться містки, тарзанки та інші захоплюючі підвісні перешкоди. На вибір пропонується 3 траси різного рівня складності. Досвідчений інструктор розповість, як проходити різні етапи і кожному видасть потужну страхувальну систему. детальніше...

4 люд. 1 траса Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Веселе та активне дозвілля для компанії з 4-х чоловік! Тут на них чекає цілий комплекс мотузяних атракціонів з тарзанки, містків, павутинок і т. п. Полазити зможуть і малята, і дорослі, адже в парку є цілих 3 траси різного рівня складності — на висоті від 1-го до 8-ми метрів. Досвідчений інструктор видасть страховку і навчить впевнено переміщатися повітряним маршрутом з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів, разом з якими відправиться в мотузковий парк «Драйв». У Миколаєві це перший такого роду розважальний комплекс. Тут досвідчений інструктор кожному видасть страхувальну систему, захисні шоломи і розповість, як проходити найскладніші ділянки на маршрутах. Залишиться лише обрати трасу бажаного рівня складності — і можна відправлятися підкорювати «нові висоти»!

Різноманіття мотузяних перешкод

Що тільки не підстерігає екстремалів на їх мотузковому шляху: і ліани, і підвісні містки, і павутинки. Всього на маршруті належить підкорити безліч подібних перешкод. Але в компанії кращих друзів все стає можливим!

Цілих 3 рівня мотузкового парку!

На території парку на різній висоті розташовано цілих 3 траси:

  • «Дитяча»
  • «Драйв»
  • «Екстрим»

Страховка з карабіном видається

Пересуватися по канатній трасі належить за допомогою надійної страхувальної системи з карабіном. Досвідчений інструктор допоможе її одягнути і навчить нею користуватися.

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень