Мотузковий парк для компанії

4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Мотузковий парк для компанії — що це?

Активне дозвілля для компанії з 4-х чоловік! На Щасливчиків чекає цілий комплекс мотузкових атракціонів: тут є тарзанки, мости, павутини і т. п. Насолодитися відпочинком зможуть і діти, і дорослі. У парку розташовано цілих 3 траси різних рівнів складності на висоті від 1-го до 8-ми метрів. Досвідчений інструктор видасть страховку та навчить впевнено переміщатися повітряним маршрутом з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів, разом з якими відправиться в мотузковий парк «Драйв». У Миколаєві це перший такого роду розважальний комплекс. Тут досвідчений інструктор видасть кожному страхувальну систему, захисні шоломи та розповість, як проходити найскладніші ділянки на маршрутах. Обравши трасу, можна сміливо вирушати підкорювати нові висоти.

Різноманіття перешкод

Що тільки не підстерігає екстремалів на їх шляху: і ліани, і підвісні мости, і павутини. На маршруті потрібно здолати безліч перешкод. У компанії кращих друзів все стає можливим!

3 траси

На території парку на різній висоті розташовано цілих 3 траси:

  • «Дитяча»;
  • «Драйв»;
  • «Екстрим».

Страховка з карабіном видається

Пересуватися канатною трасою потрібно за допомогою надійної страхувальної системи з карабіном. Досвідчений інструктор допоможе її одягнути та навчить нею користуватися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ангелина
16 травня 2018
Очень крутые впечатления от парка! Мне кажется, что если так еще пару раз полазить, можно хорошо накачаться)) столько крутых проходок, лазеек! это как отдельная площадка для детей, только для взрослых. Рай для взрослых, если честно)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.