101931
 

Мотузковий парк для компанії

Мотузковий комплекс на висоті від 1-го до 8 метрів! Дружна компанія з 4-х чоловік вирушить в екстремальну пригоду. На шляху зустрінуться мости, тарзанки та інші підвісні перешкоди. На вибір пропонується 3 траси різних рівнів складності. Досвідчений інструктор розповість, як проходити етапи та видасть потужну страхувальну систему. детальніше...

4 люд. 1 траса Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк для компанії — що це?

Активне дозвілля для компанії з 4-х чоловік! На Щасливчиків чекає цілий комплекс мотузкових атракціонів: тут є тарзанки, мости, павутини і т. п. Насолодитися відпочинком зможуть і діти, і дорослі. У парку розташовано цілих 3 траси різних рівнів складності на висоті від 1-го до 8-ми метрів. Досвідчений інструктор видасть страховку та навчить впевнено переміщатися повітряним маршрутом з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів, разом з якими відправиться в мотузковий парк «Драйв». У Миколаєві це перший такого роду розважальний комплекс. Тут досвідчений інструктор видасть кожному страхувальну систему, захисні шоломи та розповість, як проходити найскладніші ділянки на маршрутах. Обравши трасу, можна сміливо вирушати підкорювати нові висоти.

Різноманіття перешкод

Що тільки не підстерігає екстремалів на їх шляху: і ліани, і підвісні мости, і павутини. На маршруті потрібно здолати безліч перешкод. У компанії кращих друзів все стає можливим!

3 траси

На території парку на різній висоті розташовано цілих 3 траси:

  • «Дитяча»;
  • «Драйв»;
  • «Екстрим».

Страховка з карабіном видається

Пересуватися канатною трасою потрібно за допомогою надійної страхувальної системи з карабіном. Досвідчений інструктор допоможе її одягнути та навчить нею користуватися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

1 відгук

А
Ангелина
16 травня 2018
Очень крутые впечатления от парка! Мне кажется, что если так еще пару раз полазить, можно хорошо накачаться)) столько крутых проходок, лазеек! это как отдельная площадка для детей, только для взрослых. Рай для взрослых, если честно)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень