Мотузковий парк для двох

2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Мотузковий парк — що це?

Комплекс мотузкових атракціонів, що складається з тарзанки, павутинок й інших розваг для пари справжніх сміливців! Наявність трьох трас дозволяє обрати відповідний рівень складності — від простого для дітей до екстремального для підготовлених спортсменів. Досвідчений інструктор проведе невелику підготовку та видасть надійну страхувальну систему з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до першого у Миколаєві мотузкового комплексу — «Драйв». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і видасть всю необхідну екіпіровку: захисний шолом і страхувальну систему. Він коротко розповість про те, як варто пересуватися з допомогою карабіна та долати найскладніші ділянки траси. Так що можна буде сміливо та з непідробним азартом підкорювати обрану мотузкову трасу!

Траси різної складності

У мотузковому парку маршрути розташовані на 3-х рівнях — починаючи з одного метра (траса для дітей) і закінчуючи висотою у вісім метрів. Кожен зможе підібрати для себе комфортний рівень складності.

Екстремальні мотузкові атракціони

Маршрут кожної «повітряної» траси передбачає наявність різноманітних атракціонів. На шляху можуть зустрітися підвісні мости, ліани, павутинки. Для кожного маршруту передбачений унікальний набір етапів, тож пригода обіцяє бути особливо захоплюючою!

Надійна страхувальна система

Пересування по мотузковому парку здійснюється за допомогою надійної страхувальної системи відомої марки Petzl. Досвідчений інструктор допоможе одягнути її та навчить правильно пересуватися з допомогою карабіна.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ангелина
16 травня 2018
Очень крутые впечатления от парка! Мне кажется, что если так еще пару раз полазить, можно хорошо накачаться)) столько крутых проходок, лазеек! это как отдельная площадка для детей, только для взрослых. Рай для взрослых, если честно)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.