101932
 

Мотузковий парк для двох

Пригода для пари природжених екстремалів у мотузковому парку під відкритим небом! Рівень складності траси залишається на особистий розсуд — на вибір пропонується одразу 3 маршрути на висоті від одного до восьми метрів. На кожному кроці на сміливців чекають захоплюючі перешкоди у вигляді атракціонів: ліани, переправи та павутинки. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк — що це?

Комплекс мотузкових атракціонів, що складається з тарзанки, павутинок й інших розваг для пари справжніх сміливців! Наявність трьох трас дозволяє обрати відповідний рівень складності — від простого для дітей до екстремального для підготовлених спортсменів. Досвідчений інструктор проведе невелику підготовку та видасть надійну страхувальну систему з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до першого у Миколаєві мотузкового комплексу — «Драйв». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і видасть всю необхідну екіпіровку: захисний шолом і страхувальну систему. Він коротко розповість про те, як варто пересуватися з допомогою карабіна та долати найскладніші ділянки траси. Так що можна буде сміливо та з непідробним азартом підкорювати обрану мотузкову трасу!

Траси різної складності

У мотузковому парку маршрути розташовані на 3-х рівнях — починаючи з одного метра (траса для дітей) і закінчуючи висотою у вісім метрів. Кожен зможе підібрати для себе комфортний рівень складності.

Екстремальні мотузкові атракціони

Маршрут кожної «повітряної» траси передбачає наявність різноманітних атракціонів. На шляху можуть зустрітися підвісні мости, ліани, павутинки. Для кожного маршруту передбачений унікальний набір етапів, тож пригода обіцяє бути особливо захоплюючою!

Надійна страхувальна система

Пересування по мотузковому парку здійснюється за допомогою надійної страхувальної системи відомої марки Petzl. Досвідчений інструктор допоможе одягнути її та навчить правильно пересуватися з допомогою карабіна.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

1 відгук

А
Ангелина
16 травня 2018
Очень крутые впечатления от парка! Мне кажется, что если так еще пару раз полазить, можно хорошо накачаться)) столько крутых проходок, лазеек! это как отдельная площадка для детей, только для взрослых. Рай для взрослых, если честно)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень