101932
 

Мотузковий парк для двох

Пригода для 2-х природжених екстремалів у мотузковому парку прямо під відкритим небом! Рівень складності траси залишається на особистий розсуд — на вибір пропонується цілих 3 траси на висоті від 1-го до 8-ми метрів. На кожному кроці сміливців чекають захоплюючі перешкоди у вигляді атракціонів: ліани, містки, павутинки і т. п.  детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк — що це?

Комплекс мотузкових атракціонів, що складається з тарзанки, містків, павутинок і інших розваг для 2-х справжніх сміливців! Наявність 3-х трас дозволяє обрати відповідний рівень складності: «Дитяча», «Драйв», «Екстрим». Досвідчений інструктор проведе невелику підготовку і видасть потужну страхувальну систему з карабіном.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у перший у Миколаєві мотузковий комплекс — «Драйв». Їх зустріне досвідчений інструктор і видасть всю необхідну екіпіровку: захисний шолом і надійну страхувальну систему. Він коротко розповість про те, як слід пересуватися з допомогою карабіна і долати найскладніші ділянки траси. Так що можна буде сміливо і з непідробним азартом підкорювати обрану мотузкову трасу!

Цілих 3 траси різної складності

У мотузковому парку траси розташовані на 3-х рівнях — починаючи з висоти 1-го метра (маршрут для дітей), завершуючи 8-ма метрами. Таким чином, кожен зможе підібрати для себе комфортний рівень складності.

Екстремальні мотузкові атракціони

Маршрут кожної «повітряної» траси передбачає наявність різноманітних атракціонів. Наприклад, на шляху можуть зустрітися підвісні містки, ліани, павутинки. В цілому, для кожного маршруту передбачений унікальний набір етапів, тож пригода обіцяє бути особливо захоплюючою!

Надійна страхувальна система

Пересування по мотузковому парку здійснюється за допомогою надійної страхувальної системи відомої марки «Petzl». Досвідчений інструктор допоможе одягнути її і навчить правильно пересуватися з допомогою карабіна.

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень