101954
 

Відеокліп

Відеопортрет, де кожна емоція «живе» у русі! Унікальність цього подарунка в тому, що навіть через багато років він не втратить своєї чарівності. Професійна камера зможе відобразити як важливу сімейну подію, так і зняти ролик формату Love Story або ж власний музичний кліп для виконавця. На все про все буде цілих 3 години часу, а в кадрі зможуть перебувати до 5 осіб. Готовий ролик тривалістю близько 2-3 хвилин змонтують і оброблять за 1-2 тижні. Після цього його можна буде забрати на будь-якому зручному носії або отримати електронною поштою. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Відеокліп — що це?

Зйомка на професійну камеру барвистого ролика — подієвого або за заздалегідь придуманим сюжетом. Це може бути як видеопортрет, де головний герой розгулює по вулицях улюбленого парку, так і Love Story про щастя бути разом. Будь пам'ятне свято, наприклад, веселий День народження, теж реально зафіксувати на плівку. Тим більше, що в кадрі одночасно можуть перебувати до 5 чоловік, а сам процес займає близько 3 годин часу. Цього буде достатньо, щоб кожна нова ідея отримала «зелений світло».

Як все відбувається?

Всі побажання Щасливчика втілить «GoldenFilm Studio». Тут вже багато років займаються створенням фото- та відеоісторий, при чому, останні вимагають особливого творчого підходу. Щоб відзнятий матеріал виглядав красиво, використовується високоякісне обладнання, а до процесу зйомки готуються заздалегідь. Оператор спочатку обговорить зі Щасливчиком, як він представляє фінальний кліп: локації (до 2-х), образи, сюжет. Зустрівшись в обумовленому місці, вони зможуть приступити до реалізації задуманого. Процес зйомки нагадає фотосесію, ось тільки позувати перед об'єктивом камери треба в русі.

Відеокліп тривалістю до 3-х хвилин

Тривалість кліпу буде до 3 хвилин, а сюжет для нього можна спланувати в співавторстві з професійним оператором. Наприклад, ролик може нагадувати:

  • арт-відеопортрет
  • міні-репортаж про сімейне свято
  • музичний кліп

Цілих 3 години зйомки

Процес захоплюйочої зйомки займе цілих 3 години! Цього часу буде достатньо, щоб повністю розслабитися перед камерою, відзняти багато вдалих кадрів, а також експериментувати з образами або змінити локації.

Готовий ролик — через 1-2 тижні

Всього 1-2 тижні знадобиться для того, щоб закінчити роботу над створенням креативного ролика. Відзняте відео змонтують, оброблять в редакторі, доповнять звуковою доріжкою. Після цього відеокліп можна буде забрати!

Місце проведення враження:

GOLDENFILM professional studio

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень