101954
 

Відеокліп

Відеопортрет, де кожна емоція «живе» у русі! Унікальність цього подарунка в тому, що навіть через багато років він не втратить своєї чарівності. Професійна камера зможе відобразити як важливу сімейну подію, так і зняти ролик формату Love Story або ж власний музичний кліп для виконавця. На все про все буде цілих 3 години часу, а в кадрі зможуть перебувати до 5 осіб. Готовий ролик тривалістю близько 2-3 хвилин змонтують і оброблять за 1-2 тижні. Після цього його можна буде забрати на будь-якому зручному носії або отримати електронною поштою. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Відеокліп — що це?

Зйомка на професійну камеру барвистого ролика — подієвого або за заздалегідь придуманим сюжетом. Це може бути як видеопортрет, де головний герой розгулює по вулицях улюбленого парку, так і Love Story про щастя бути разом. Будь пам'ятне свято, наприклад, веселий День народження, теж реально зафіксувати на плівку. Тим більше, що в кадрі одночасно можуть перебувати до 5 чоловік, а сам процес займає близько 3 годин часу. Цього буде достатньо, щоб кожна нова ідея отримала «зелений світло».

Як все відбувається?

Всі побажання Щасливчика втілить «GoldenFilm Studio». Тут вже багато років займаються створенням фото- та відеоісторий, при чому, останні вимагають особливого творчого підходу. Щоб відзнятий матеріал виглядав красиво, використовується високоякісне обладнання, а до процесу зйомки готуються заздалегідь. Оператор спочатку обговорить зі Щасливчиком, як він представляє фінальний кліп: локації (до 2-х), образи, сюжет. Зустрівшись в обумовленому місці, вони зможуть приступити до реалізації задуманого. Процес зйомки нагадає фотосесію, ось тільки позувати перед об'єктивом камери треба в русі.

Відеокліп тривалістю до 3-х хвилин

Тривалість кліпу буде до 3 хвилин, а сюжет для нього можна спланувати в співавторстві з професійним оператором. Наприклад, ролик може нагадувати:

  • арт-відеопортрет
  • міні-репортаж про сімейне свято
  • музичний кліп

Цілих 3 години зйомки

Процес захоплюйочої зйомки займе цілих 3 години! Цього часу буде достатньо, щоб повністю розслабитися перед камерою, відзняти багато вдалих кадрів, а також експериментувати з образами або змінити локації.

Готовий ролик — через 1-2 тижні

Всього 1-2 тижні знадобиться для того, щоб закінчити роботу над створенням креативного ролика. Відзняте відео змонтують, оброблять в редакторі, доповнять звуковою доріжкою. Після цього відеокліп можна буде забрати!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
GOLDENFILM professional studio

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень