VIP шоколадний майстер-клас

6 людей
до 90 хвилин
Доступно з 4 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

VIP шоколадний майстер-клас — що це?

Солодке диво від початку й до кінця — особливо для тих, хто небайдужий до шоколаду. За його допомоги можна творити цукерки, трюфелі, ексклюзивні вироби, занурити їх у розтоплену солодку суміш і декорувати на свій смак. Більше 10 тематик пропонуються для цього майстер-класу та перелік ніколи не стоїть на місці — постійно оновлюється новими креативними ідеями. Компанія зможе обрати тему до душі та присвятити цілих 1,5 години відточуванню кондитерських хитрощів.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити із собою 5-х близьких друзів та в обраний час переступити поріг кондитерської «Pan Chocolatier». Аромат какао зведе з розуму вже з перших хвилин, та щоб мерщій вгамувати миттєвий «голод» ласунів, майстер влаштує невелику дегустацію за чашкою чаю. Кожен зможе спробувати потрошку від декількох сортів еталонного бельгійського шоколаду. Саме він буде використовуватися у роботі, а тому потрібно не впустити шанс й обрати фаворита. Шоколатьє надасть друзям усе необхідне для творчості — кондитерський інвентар, посуд, а також солодкі інгредієнти, що знадобляться для начинки та оздоблення виробів. Потім він буде показувати, а учні вправно повторювати.

Шоколадна творчість — солодощі ручної роботи

Власноруч можна виліпити форму майбутніх солодощів, оздобити їх відповідно до своєї фантазії, а потім, звичайно ж, з'їсти. Але про все по порядку. Спершу потрібно визначитися, що хочеться приготувати. На вибір надається більше 10 тематик майстер-класу, а асортимент виробів дуже різний:

  • трюфелі ручної роботи або шоколадні цукерки;
  • яблука або банани в шоколаді з витонченим декором;
  • ексклюзивні вироби — будиночок з вафлями, кейкпопси («льодяники» на паличці), шоколадна піца та ін.

Індивідуально з майстром-шоколатьє

Викладати Щасливчикам урок буде власник шоколадної майстерні Микола Данців. А якщо метра з якоїсь причини не виявиться на місці, його замінить один із кращих кондитерів закладу. Шоколатьє займатиметься з компанією індивідуально, а тому засипати його запитаннями з усіх боків не складе труднощів.

Солодка дегустація для 6-ти осіб

Дегустація для Щасливчиків передбачена на початку майстер-класу — за чашкою чаю вони зможуть спробувати різні види бельгійського шоколаду та вирішити, які використовувати для творчості. За бажання свої власні вироби вони теж зможуть продегустувати в кафе-кондитерській або ж забрати їх із собою. Кожен зробить близько 200 г солодощів.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки