Xbox з друзями

4 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Гра на консолі Xbox Kinect в окремому кінозалі з великим екраном, звуковим обладнанням і декількома кріслами. В каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть будь-який варіант і розпочнуть проходження рівнів. За бажанням адміністратор надасть бездротові джойстики. З собою можна принести їжу та алкоголь без різких запахів.

Чому ми вибрали антикінотеатр Cinema Cafe

Зали антікінотеатра обладнані контролером Kinect. Під час гри він сканує рухи гравців і переносить їх у віртуальний світ. Це дозволяє грати без допомоги джойстиків. Зображення виводиться на екран за допомогою проектора в форматі HD.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Артем
2 липня 2018
Впечатление подарила девушка, ведь я давно хотел что-то подобное попробовать )) Прикольно было очень! Всякие стрелялки интересные опробовали и потанцевали, и побоксировали, в общем очень интересно было! Реально крутое впечатление! теперь думаю другу такое подарить на др)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.