Xbox з друзями

4 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Гра на консолі Xbox Kinect в окремому кінозалі з великим екраном, звуковим обладнанням і декількома кріслами. В каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть будь-який варіант і розпочнуть проходження рівнів. За бажанням адміністратор надасть бездротові джойстики. З собою можна принести їжу та алкоголь без різких запахів.

Чому ми вибрали антикінотеатр Cinema Cafe

Зали антікінотеатра обладнані контролером Kinect. Під час гри він сканує рухи гравців і переносить їх у віртуальний світ. Це дозволяє грати без допомоги джойстиків. Зображення виводиться на екран за допомогою проектора в форматі HD.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Артем
2 липня 2018
Впечатление подарила девушка, ведь я давно хотел что-то подобное попробовать )) Прикольно было очень! Всякие стрелялки интересные опробовали и потанцевали, и побоксировали, в общем очень интересно было! Реально крутое впечатление! теперь думаю другу такое подарить на др)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.