102952
 

Xbox з друзями

Гра на консолі Xbox Kinect в окремому кінозалі з великим екраном, звуковим обладнанням і декількома кріслами. В каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть будь-який варіант і розпочнуть проходження рівнів. За бажанням адміністратор надасть бездротові джойстики. З собою можна принести їжу та алкоголь без різких запахів. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Гра на консолі Xbox Kinect в окремому кінозалі з великим екраном, звуковим обладнанням і декількома кріслами. В каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть будь-який варіант і розпочнуть проходження рівнів. За бажанням адміністратор надасть бездротові джойстики. З собою можна принести їжу та алкоголь без різких запахів.

Чому ми вибрали антикінотеатр Cinema Cafe

Зали антікінотеатра обладнані контролером Kinect. Під час гри він сканує рухи гравців і переносить їх у віртуальний світ. Це дозволяє грати без допомоги джойстиків. Зображення виводиться на екран за допомогою проектора в форматі HD.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Cinema Cafe - Антикінотеатр
вул. Спаська, 45 Показати на мапі

1 відгук

А
Артем
2 липня 2018
Впечатление подарила девушка, ведь я давно хотел что-то подобное попробовать )) Прикольно было очень! Всякие стрелялки интересные опробовали и потанцевали, и побоксировали, в общем очень интересно было! Реально крутое впечатление! теперь думаю другу такое подарить на др)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень