Живопис для двох

2 людини
3 години
Доступно з 12 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Живопис для двох — що це?

Малювання картини обернеться особливим задоволенням, якщо поряд буде працювати над своїм шедевром найдорожча людина! А головне — під чітким керівництвом досвідченого художника навіть новачки зможуть створити справжні витвори мистецтва. Сюжет картин можна визначити на особистий розсуд, а все необхідне для захоплюючої творчості видадуть в студії — пензлі, мастихіни, полотно 20х30 см, а також акварельні або олійні фарби.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають студію «Райдужний світ», де вони проведуть в компанії досвідченого художника цілих 3 години. За цей час майстер познайомить їх з тонкощами живопису: навчить створювати ескізи, змішувати фарби та правильно наносити їх на полотно. Залишиться лише обговорити бажані сюжети майбутніх картин — і можна приступати до практики!

Тонкощі живопису за 1 заняття

Щоб створити власну картину не обов'язково мати спеціальні навички. Досвідчений художник до кожного знайде індивідуальний підхід і навчить азам образотворчого мистецтва. Навіть новачок зможе створити вишукану картину з допомогою пензлів та мастихінів. А досвідчені учні спробують себе у більш складних техніках.

Акварельні або олійні фарби на вибір

Для створення картин можуть використовуватись 2 види фарб. Це можуть бути акварелі, які попередньо розводять з водою, або більш густі фарби на олійній основі. Перші допомагають створювати ефект легкості та більш тонкі переходи, а другі — відрізняються густиною і насиченістю. До того ж, з олійними фарбами буде зручніше працювати новачкам — вони відмінно лягають один на одного в декілька шарів, не спотворюючи колір, а також повільно висихають, що дозволяє виправляти неточності в ході роботи.

Цілих 2 картини 20х30 см

Помилувавшись готовими шедеврами, їх можна відразу ж забрати з собою. Фарби ще будуть мокрими, так що транспортування вимагає особливої акуратності. Ще один варіант — залишити картини в студії для повного висихання на 1-2 тижні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
4 мая 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки