101950
 

Живопис для двох

Індивідуальний урок живопису для двох, результатом якого стануть 2 вишукані картини розміром 20х30 см. Досвідчений художник побудує програму таким чином, щоб новачки познайомилися із азами живопису, а більш досвідчені учні освоїли техніки поскладніше. Сюжети майбутніх картин кожен обере самостійно. Все необхідне для творчості видадуть в студії — тканинне полотно, пензлі, мастихіни та фарби — акварельні або олійні. Готові картини залишаються на пам'ять. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
3 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Живопис для двох — що це?

Малювання картини обернеться особливим задоволенням, якщо поряд буде працювати над своїм шедевром найдорожча людина! А головне — під чітким керівництвом досвідченого художника навіть новачки зможуть створити справжні витвори мистецтва. Сюжет картин можна визначити на особистий розсуд, а все необхідне для захоплюючої творчості видадуть в студії — пензлі, мастихіни, полотно 20х30 см, а також акварельні або олійні фарби.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають студію «Райдужний світ», де вони проведуть в компанії досвідченого художника цілих 3 години. За цей час майстер познайомить їх з тонкощами живопису: навчить створювати ескізи, змішувати фарби та правильно наносити їх на полотно. Залишиться лише обговорити бажані сюжети майбутніх картин — і можна приступати до практики!

Тонкощі живопису за 1 заняття

Щоб створити власну картину не обов'язково мати спеціальні навички. Досвідчений художник до кожного знайде індивідуальний підхід і навчить азам образотворчого мистецтва. Навіть новачок зможе створити вишукану картину з допомогою пензлів та мастихінів. А досвідчені учні спробують себе у більш складних техніках.

Акварельні або олійні фарби на вибір

Для створення картин можуть використовуватись 2 види фарб. Це можуть бути акварелі, які попередньо розводять з водою, або більш густі фарби на олійній основі. Перші допомагають створювати ефект легкості та більш тонкі переходи, а другі — відрізняються густиною і насиченістю. До того ж, з олійними фарбами буде зручніше працювати новачкам — вони відмінно лягають один на одного в декілька шарів, не спотворюючи колір, а також повільно висихають, що дозволяє виправляти неточності в ході роботи.

Цілих 2 картини 20х30 см

Помилувавшись готовими шедеврами, їх можна відразу ж забрати з собою. Фарби ще будуть мокрими, так що транспортування вимагає особливої акуратності. Ще один варіант — залишити картини в студії для повного висихання на 1-2 тижні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Центр гармонійного розвитку "Райдужний світ"
пр-т Миру, 2А/12. Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
4 травня 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень