Живопис для компанії

4 людини
3 години
Доступно з 5 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Живопис для компанії — що це?

Цікаве знайомство з мистецтвом живопису в компанії друзів або близьких! За одне заняття кожен зможе намалювати власну картину олієюю або аквареллю, незалежно від рівня навичок. Досвідчений художник підбере індивідуальний підхід як новачкам, так і більш досвідченим учням. Для творчості в студії видадуть все необхідне — полотна розміром 20х30 см, палітру з фарбами, пензлі та мастихіни. Політ фантазії не обмежений ніякими рамками — сюжет кожної картини залишається на особистий розсуд творця! Всі 4 картини можна відразу ж забрати з собою.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають студію «Райдужний світ», де їх чекає знайомство з досвідченим художником. Першим ділом, він обговорить з кожним бажаний сюжет картини, видасть всі необхідні інструменти та матеріали, а потім проведе невеликий екскурс в основи живопису. Майстер навчить, як створювати ескізи, правильно змішувати фарби, досягти бажаного відтінку та різних візуальних ефектів, наприклад, прозорості предметів або правильного розподілу світла. Після невеликої теоретичної частини можна буде сміливо брати в руки пензля та насолоджуватися творчим процесом.

Колективний живопис — цікаво і пізнавально!

В компанії дорогих людей займатися творчістю особливо захоплююче! Можна не тільки надихати один одного, але й ділитися своїми успіхами в процесі роботи. А головне — кожен напише власний шедевр, яким зможе пишатися. Адже коли поруч ще й досвідчений художник, який допоможе порадою — рівень навичок не має значення!

2 техніки на вибір: олія або акварельні фарби

Кожен може визначити не тільки сюжет майбутньої картини, але й бажану техніку живопису. Так, новачкам буде простіше працювати з олійними фарбами, вони не розтікаються, добре накладаються шарами, не просвічуючись при цьому, а головне — довго висихають, що дає можливість виправити будь-які штрихи в ході роботи. Акварельні фарби попередньо розводять з водою та дозволяють створити більш тонкі колірні переходи, завдяки своїй прозорості. Вони дозволяють освоювати більш складні техніки живопису.

4 картини на полотні 20х30 см

Художні шедеври стануть предметом гордості та захоплення. Їх можна відразу ж забрати з собою або ж залишити в студії для підсихання фарб. Для цього знадобиться 1-2 тижні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
4 мая 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки